Onkyo 605/dvd pioneer 600

robototo

New member
witam, proszę o poradę zamierzam kupic kd w zestawie amplituner Onkyo 605 a do tego DV 600 Pioneer (czy ten odtwarzacz posiada polskie menu?)- co sądzicie o tym zestawie? nadmieniam, że chodzi o pokój 25 m2 -głównie filmy/muzyka czyli 50/50. Jakie głosniki do tego zestawu polecacie w cenie tak do 1500zł (i ew. jaki sub. do tego zestawu)....no i gdzie najkorzystniej zakupic....dzieki za wskazówki...
 

lukefx100

New member
Skoro kupujesz amplituner, który potrafi odtworzyć dżwięk z płyt blu ray (dts hd, true hd) to nie widzę sensu kupowania zwykłego dvd.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ale przecież dvd Onkyo w zestawie zagra naprawdę extra.
A głośniki Jamo 606 i będziesz extra zadowolonny. O ceny pytaj Blackninja
 

robototo

New member
...czyli rozumiem, że do tego ampli lepszym wyborem bedzie dvd onkyo 405?chociaż czytałem , że pioneer 600 to wyzszy model? jakies podpowiedzi może co do dvd ...przedział cenowy którym dysponuję to max 3800zł...na pewno dvd ma odtwarzac m. in divix....
 

emeryt21

New member
Zestaw dla niemilionierow

Ja tez wymyslilem sobie taki zestaw.Kupilem juz Pioniera 600 i teraz zamierzam kupic Onkyo 606 (nowszy model w tej samej cenie).
Narazie nie zamierzam kupowac odtwarzacza HD,bo na rynku brak podazy plyt w duzym wyborze i rozsadnych cenach.
Czekam rowniez na zdecydowanie rynku o wyborze systemu Blueray-HDTV.
Musze zaznaczyc,ze Pioneer odtwarza dvd doskonale na moim nowym telewizorze Sharp 46".Nie czuje potrzeby przesiadania sie na system HD.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Onkyo lepszy jest do kina z różnych stron patrząc. Ale do muzyki , dźwięku to Harman gra jak marzenie. Ciepło koi roztargnione dusze.
 

robototo

New member
emeryt21 napisał:
Ja tez wymyslilem sobie taki zestaw.Kupilem juz Pioniera 600 i teraz zamierzam kupic Onkyo 606 (nowszy model w tej samej cenie).
Narazie nie zamierzam kupowac odtwarzacza HD,bo na rynku brak podazy plyt w duzym wyborze i rozsadnych cenach.
Czekam rowniez na zdecydowanie rynku o wyborze systemu Blueray-HDTV.
Musze zaznaczyc,ze Pioneer odtwarza dvd doskonale na moim nowym telewizorze Sharp 46".Nie czuje potrzeby przesiadania sie na system HD.
...czy w tym pioneerze 600 jest menu w j. polskim? jak sprawuje sie wejście usb?
 

batalona

New member
606 ma 4 x HDMI, [605 tylko 2] , obsluguje CEC [viera link itp] kosztuje tyle samo prawie... wiec sprawa wyboru chyba jasna....
 

kubis

New member
Witam, podpinam się do tematu bo mam podobny problem, plnuję kupić jakiś w miarę przyzwoity zestaw kd i mam na to max 4200pln i tu zaczyna się problem bo nie wiem co wybrać:(. Dużo czytałem dobrego o takim zestawie jak Onkyo 605 (606)+Jamo 606 i sab. to mam mi grać głównie do kina w 70% a reszta muzyka, pokój 15m a co do apmlitunera 605 to czy warto go brać bo może wystarczy 505(506) ? hmmm i co Panowie radzicie..... aha dvd mam pioneer 400
 

emeryt21

New member
Odpowiedz dla Robototo

Pioneer DV600 ma menu w nastepujacych jezykach:angielski,francuski,niemiecki,wloski,hiszpanski i rosyjski.
Niestety polskiego tam brak,ale w internecie znalazlem mozliwosc doladowania nowszego programu w ktorym wystepuje jezyk polski.Mnie to nie interesuje,bo znam angielski (po japonsku czyli jako-tako).
Odnosnie wejscia USB to nie umiem jeszcze na to dpowiedziec,bo nie probowalem.W instrukcji napisali,ze urzadzenie jest zgodne ze standartem Mass Storage czyli moze odtwarzac 2-kanalowy dzwiek i przegladac pliki JPEG,MP3,AAC,WMA.Jednoczesnie zaznaczaja,ze nie mozna podlaczyc komputera osobistego.To troche sprzeczne,bo w pamieci komputera mozna przechowac te wszystkie pliki,ktore oni wymieniaja.Jednym slowem wymaga to sprawdzenia "organoleptycznego".Ja tego jeszcze nie robilem i nie planuje.Jedynie zamierzam odtwarzac zdjecia z aparatu fotograficznego.
W mojej ocenie instrukcja wypisuje "maslo maslane" skoro mozna wgrac nowy program.Nie jestem informatykiem i nie umiem tego ocenic.:confused:
 

robototo

New member
qpytko napisał:
Wejdź na tę stronkę i poczytaj sobie a na pewno będziesz zadowolony!!!
http://forum.pioneerdivx.net/index.htm
dzieki...czytam ...czytam...no i mam metlik...co w takim razie proponujecie jako dvd do onkyo 605/606 + jamo 606? najlepiej z divix i usb(ew. polskie menu)...do kina i muzy...no i w jakichs przyziemnych cenach do 600-700zł...jest takie dvd? wczesniej myslałem o pionku 400 potem o 600 ale czytajac opinie jakos nie jestem juz tak zdecydowany...:eek:k:
 

robototo

New member
...gdzie mozna zakupic onkyo 606 z gwarancja realizowana w polskim serwisie onkyo(chodzi o sprawdzonego sprzedawcę)?- ktos wie?
 
Do góry