Onkyo 605/504 i ......... no właśnie i co ???

_fresh_

New member
Planuję zakup Onkyo 605/504 i ........ no własnie jakie głośniki 5,0 do tego, ewentualnie 5,1 (jeśli budżet wytrzyma) aby sprawdził się ten cały zestaw KD i stereo w pomieszczeniu ok. 22 m2 - w róznej muzyce, ze wskazaniem na r'n'b, blues, hip hop, trochę rocka i dobrego popu, więc bez cięzkiej muzy. Aha i budżet ok. 2000-2500 pln. :grin:
 

_fresh_

New member
A co sadzicie o Dali Concept albo Jamo s606 - te ostatnie maja dobra cenke, i są w kolorze czarnym a to dla mnie też istotne ;) . Co bedzie lepsze ???
 

_fresh_

New member
ponawiam pytanko o jamo s606 do powyższego zestawu - czy ktoś taki posiada albo orientuje się jak to się sprawdza w odsłuchu ?
:cool:
 

Makabra

New member
Czesc Nie wiem czy bede pomocny ale posiadam onkyo 504 i jamo s708 (stereo) no i jak dla mnie to jest naprawde fajny sprzecik. gra bardzo ladnie i to nie tylko moje zdanie :) niestety nie ma pelnego zestawu glosnikow kina domowego z kolumnami s708 dlatego ja kombinuje na rozne sposoby zeby dobrac cos do nich odpowiedniego :)
 

_fresh_

New member
czyli bedą ok do tego ampli i wcale nie są za słabe ? czy do ceny ok. 2000-2500 pln jest jakiś inny zestaw głośników 5,0 który będzie lepszy od tych jamo i powinnienem je rozważyc - oprócz klipscha o którym było wyzej... Ten człowiek który odradzał mi jamo powiedział jeszcze że w stereo te głośniki wypadaja blado...:roll:
 

Hoodzielec

New member
Bez reklam
odpowiedzi masz w tym drugim wątku w którym na ten temat pisałeś

(to nie Jamo jest w tej kombinacji słabym elementem do stereo)
 
Do góry