Onkyo 605 + 405 + MAudio HRS-60

lech64

New member
Witam,
Mam okazję kupić w sklepie (wyprzedaż) zestaw Onkyo 605 + DVD 405 z kolumnami M-Audio HRS-60 5.0. Cena 2,9 tys za całość wydaje mi się bardzo atrakcyjna. Mam wątpliwości czy te kolumny warto podłaczać do tego amplitunera? Szukałem recenzji tych kolumn ale nigdzie nie znalazlem.
Bardzo proszę o szybką poradę bo jutro muszę się zdecydować.
Pozdrawiam
Lech
 

Irasiad

New member
Bierz nie zastanawiaj się-kolumny najwyżej se wymienisz na jakieś lepsze (przynajmniej fronty ) chyba ,że Ci podpasują te M-audio.
 

Irasiad

New member
Przyjżałem się tym głośnikom na "ceneo" wyglądają całkiem całkiem - Może i zagrają przyzwoicie (tak jak wyglądają) i wcale nie będzie potrzeba suba-ale to zależy od wielkości pomieszczenia gdzie to ma grac .Onkyo wiadomo-miód na uszy.
 

lech64

New member
Witam!
Od wczoraj jestem posiadaczem tego zestawu. No muszę przyznać, że te "nielubiane" kolumny grają całkiem nieźle:) Na razie odpalilem tylko fronty.Mam problemy z połączeniem dvd z ampli przez HDMI. Przez czincze dźwięk z CD przechodzi. Dziś dalszy ciąg testów.
Pozdrawiam
 

bmiara

New member
lech64 napisał:
Witam,
Mam okazję kupić w sklepie (wyprzedaż) zestaw Onkyo 605 + DVD 405 z kolumnami M-Audio HRS-60 5.0. Cena 2,9 tys za całość wydaje mi się bardzo atrakcyjna. Mam wątpliwości czy te kolumny warto podłaczać do tego amplitunera? Szukałem recenzji tych kolumn ale nigdzie nie znalazlem.
Bardzo proszę o szybką poradę bo jutro muszę się zdecydować.
Pozdrawiam
Lech

WOW, gdzie udało ci się dopaść taki zestaw tej cenie. Naprawdę okazja, głośniki jakies 1900-2000, dvd 650, ampli 1600 czyli sporo ponad 4 tys. Dystrybutor daje na ten zestaw cenę sugerowaną 4900.
 

lech64

New member
Kupiłem to w Krakowie. W zestawie był ampli Onkyo 605, dvd 405 i kolumny M-Audio Trend 800, Cena za całość wynosiła 2499 zła, ale poprosiłem o wymianę kolumn na HRS-60 i cenę ustalono na 2999 zł. Dostałem tez gratis komplet kabli do kolumn (25m). Nie były to Monster Cable:) Miałem wyjątkowe szczęście:)
 
Do góry