ONKYO 506 ile takowy kosztuje?

muaddib

New member
Witam, mam pytanie odnośnie używanego ONKYO 506 bez gw ile takowy teraz stoi? Koczuje na 608 i muszę sprzedać 506 za ile taki teraz można sprzedać? ofc stan idealny - wszystko co było w pudle jest. Używany umiarkowanie
 

schwarz

New member
Warty jest tyle ile ci ktoś za niego da. Nie spodziewałbym się więcej jak 500 zł. Mi za kilkumiesięczne 308 proponują po tyle;-) A są agenci, że za miesiecznego suba dają mi 50%;-)
 

Cyborg65

New member
Witam

Może poprosić Administratorów o założenie nowego działu " Oddam niedrogo w dobre ręce" ludzie sprzęt zmieniają i to raczej naturalna kolej rzeczy.
Na wielu forach takie działy istnieją i można sobie coś niedrogo nabyć. Oczywiście forum nie powinno nawet słuchać skarg czy zażaleń, kupujemy na własne ryzyko najlepiej po sprawdzeniu.
TO NIE JEST NIEREALNE.
P:lol:zdrawiam
 
Ostatnia edycja:

muaddib

New member
500zł? o lol w ogóle nie opłaca się sprzedawać. Nowy taki widzę najtaniej 1400zł hmm, liczyłem na min. 800zł bo chciałem dopłacić i mieć 508 - niezle jaja. Jak o połowę to ja biorę za 900zł 608 kto daje?:D
 

Cyborg65

New member
Witam

Możesz się zarejestrować tu:
FORUM AUDIO
Masz tam dział sprzedam i nie na wszystkie pytania jest jedna odpowiedź Onkyo.Chodziarz nieraz proponują oczywiście miedzy innymi.
Ogólnie chyba trochę inna atmosfera.
P:lol:zdrawiam
 

Cyborg65

New member
Witam

Sprawdziłem u mnie chodzi myślałem że u wszystkich będzie OK
Wpisz w googlownicę " Forum audio" znajdziesz szybko.
P:lol:zdrawiam
 

pkomp

New member
nowy 506?to ładnie się komuś zleżał na magazynie :)
500 to przesada ale wystaw na allegro - jakieś 700 może dostaniesz
Niestety tak to już jest ze sprzętem - kupiłem tv 40 100Hz za 3200(miałem super cenę) a obecnie kupię taki za 2800 i to na ledach - a zwykły tego typu za 2400 można znaleźć
 
Do góry