onkyo 505e - instrukcja pomocy

boromirep

New member
gdzie mozna dostac jakas instrukcje po polsku , moze byc do starszego modelu , to moj pierwszy ampli i nie wiem nic , jak podlaczyc z dvd , ustawienia , jak sie programuje pilot zeby dzielal na inne urzadzenia itp
 

Cyberix

New member
Podpinam się z prośbą przeszukałem cały net i nic nie znalazłem.




P.S Pewnie kupiłeś tak jak ja na Allegro bez instrukcji PL:???:
 

boromirep

New member
onkyo 505e

no niby ze sklepu ale pewnie sprowadzaja z niemiec czy jak , instrukcja bedzie za jakis czas a ja nie umiem nic ustawic ( na razie radio tylko mi sie udaje ) teraz zaluje ze nie kupilem u blackninji jesli by teki mial :)
nie spytalem nawet po ile ma , bo tu mam na miejcsu i cena nie byla zla .
 

Pablo1964

New member
Bez reklam
Sorry, ale czegoś nie rozumiem. Jak można, nie znając języka, beztrosko kupować sprzęt bez polskiej instrukcji. Przecież jej zdobycie wyjdzie pewnie drożej niż pozorna oszczędność przy zakupie.
 

Cyberix

New member
Pablo1964 napisał:
Sorry, ale czegoś nie rozumiem. Jak można, nie znając języka, beztrosko kupować sprzęt bez polskiej instrukcji. Przecież jej zdobycie wyjdzie pewnie drożej niż pozorna oszczędność przy zakupie.


Mi sprzedawca obiecał że dośle tylko coś się nie mogę doczekać:twisted:
 

Cyberix

New member
Pablo1964 napisał:
Jeżeli jesteście umówieni, że doślesz resztę pieniędzy po otrzymaniu instrukcji to OK. W przeciwnym razie zapomnij.

Instrukcja miała być odrazu podobno zapomniał jej włożyć do pudełka:D
Dziwi mnie tylko że jak gościu handluje sprzętem to czy to dla niego taki problem skserować jedną polską sztukę i dorzucać do sprzętu.
Jest mój pierwszy Amp i nie mam pojęcia o obsłudze nawet nie wiem czy głośniki dobrze podpiołem:D
 
Ostatnia edycja:

boromirep

New member
onkyo instrukcja

ja tez mam dostac za kilka dni ( zobaczymy ) , ale w ogole nie myslalem ze jest taki klopot z instrukcja , mozna sciagac filmy nielegalnie a do kupionego sprzetu nie ma nigdzie instrukcji ( chyba ze za 150 pln od onkyo.pl ) , to troche chore i dziwię sie ze nikt tutaj na tym forum nie ma jakiejs starej , czytam posty rózne i widze ze wyminiaja sprzety co jakis czas i nie wierze ze nikt nie ma nic co by mi pomoglo . chodzi mi o oglone informacje co do podlaczenia , zaprogramowania pilota itp , itd.
 

Cyberix

New member
boromirep napisał:
ja tez mam dostac za kilka dni ( zobaczymy ) , ale w ogole nie myslalem ze jest taki klopot z instrukcja , mozna sciagac filmy nielegalnie a do kupionego sprzetu nie ma nigdzie instrukcji ( chyba ze za 150 pln od onkyo.pl ) , to troche chore i dziwię sie ze nikt tutaj na tym forum nie ma jakiejs starej , czytam posty rózne i widze ze wyminiaja sprzety co jakis czas i nie wierze ze nikt nie ma nic co by mi pomoglo . chodzi mi o oglone informacje co do podlaczenia , zaprogramowania pilota itp , itd.

Mam pytanie czy Tobie amplituner też się tak nagrzewa?
Wydaje mi się że tak nie powinno byś ale tak jak mówie to pierwszy mój amp i może to normalka.:roll:
Amplitunet stoi na stoliku nie jest w żadnej szawce a na nim DVD Pioneera.
 

pawek

New member
instrukcja online

A moze tak sprobowac zadawaj pytania a forumowicze postaraja sie na nie odpisac.Jak cos slij na prv.to sprawdze w swoje i w miare mozliwosci i czsu Ci przetlumacze co nie co.
 

Cyberix

New member
pawek napisał:
A moze tak sprobowac zadawaj pytania a forumowicze postaraja sie na nie odpisac.Jak cos slij na prv.to sprawdze w swoje i w miare mozliwosci i czsu Ci przetlumacze co nie co.


Za dużo jest tych pytań;) Tak jak mówie jest to mój pierwszy amp i naprawdę jestem zielony:confused:
 

weksla

New member
Bez reklam
Z tym grzaniem to nic się nie bój mój DVD też stoi na ampli 504 juz od roku i nic mu się nie dzieje, a ze ampli się grzeje jak dasz go głośniej to normalka. Wiec nic się nie przejmuj.pzdr
 
Do góry