onkyo 504

dobosh

New member
Cześć, jestem szczęśliwym posiadaczem zestawu onkyo 504/404 +qq mam niestety problem z funkcją jaką ten wzmacniacz oferuje - latenight (dla niezorientowanych funkcja powinna sciszyć co głośniejsze efekty przy oglądaniu w nocy) mianowoicie pokazuje mi że funkcja jest niedostępna. Dla ułatwienia dodam że wcześniej działała bez zastrzeżeń. Czy ktoś z was spotkał się z czymś takim, i czy jest jakiś tajny sposób w jaki można włączyć/wyłączyć tą funkcję?? Do tej pory nie gmerałem w menu serwisowym (jeżeli takie jest) więc raczej nie jest to powód moich kłopotów. Pozdrawiam
 

ArtS007

New member
Bez reklam
Ta funkcja działa tylko w trybie Dolby Digital. Może ta wskazówka coś Ci pomoże. Możliwe też, że jest zależna od innej funkcji, więc musisz poczytać instrukcję.

ArtS :)
 

elrubio

New member
Ja mam problem z pilotem, coś nie chce dać się zaprogramować na LCDka... ;/
Wie ktoś może jak go zaprogramować ?, może ja to źle robilem..
 

jędrzejj 1957

Active member
Bez reklam
Witam
Naciśnij i przytrzymaj przycisk TV , a następnie naciśnij przez 3 sekundy przycisk Display .Przycisk TV powinien zaświecic się ,wtedy wprowadz kod.Dioda powinna dwa razy zamigac , wybierz przycisk TV i sprawdz czy dany kod pozwala sterowac Twoim LCD.
 

dobosh

New member
okazało się jak zwykle że sprawa jest najprostsza z możliwych - film nie daje możliwości obsługi tej funkcji (wszystkie wydawnictwa gazety wyborczej i dziennika) na normalnych filmach komercyjnych wszystko gra...... ;)
Pozdrawiam i dzięki za odzew.
Co do insturkcji, tam naprawdę informacje na niektóre tematy są bardzo zdawkowe......
 
Do góry