OLED854 czy OLED903 ?? Różnice?

dyzio4

Klub HDTV.com.pl
VIP
No i mam problem:
Kupiłem Oled854. Po tygodniu pojawiła się czerwona kreska na matrycy. Serwis zabrał do naprawy. Po kolejnym tygodniu serwis stwierdził, że TV nie nadaje się do naprawy i odesłali mnie do sklepu gdzie kupiłem TV. Teraz nie mam TV i pieniędzy. Obsługa serwisu dramatycznie zła. Nie polecam nikomu. Kiedyś miałem podobny problem z Samsungiem. Stamtąd przyjechał serwis od razu z nową matrycą. Panowie TV zdjęli ze ściany, wymienili matrycę, podziękowali i pojechali. Trzeba się uczyć.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jak się nie nadaje - to dostaniesz kasę.
Przy nienaprawialnym modelu dokładnie taka jest procedura.
 

dyzio4

Klub HDTV.com.pl
VIP
Jest bardzo dobrze. We wtorek będę miał całkiem nowy TV + 500 złotych rekompensaty za problemy :)
 

dyzio4

Klub HDTV.com.pl
VIP
Noe wiem jak u Was ale ze względu na pandemię siedzę w domu i oglądam filmy. I ciagle się nie mogę nadziwić jakością obrazu Oled854. To jest inny świat do LCD. I nawet głośniki są bardzo dobre. Kwestia ustawienia dźwięku.
 

jarek9306

New member
Model 903 gra lepiej. Ma lepsze skalowanie, dźwięk, wydajność .
A teraz masz specjalną ofertę również dla niebieskich w programie gdzie sam ustalasz cenę.

nie mogę się zgodzić z tą opinią. Przede wszystkim testowałem oba modele obok siebie na materiałach z youtube (kłania się skalowanie) 854 zdjadł 903. Jest taka magiczna funkcja w philipsach jak "redukcja szumów MPEG" która w modelu 903 nic nie zmienia, natomiast w modelu 854 powoduje dużo lepszą ostrość i gradację obrazu - różnica w obrazie jest ogromna.
 
Do góry