Oled TV, dobry na sen i odchudzanie ? Tak, tak !

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Oled TV, dobry na sen i odchudzanie ? Tak, tak !
photo_ombre_moy.jpg



Japońskie badanie pokazuje zalety oświetlenia emitowanego przez telewizory Oled w porównaniu z innymi.



Czy oglądając telewizję na Oled TV można spać i schudnąć?



Cóż, może nie w tym momencie, chociaż naukowcy z University of Tsukuba w Japonii podkreślają zalety ekspozycji na technologię Oled w porównaniu z diodami LED. Współczynnik niebieskiego światła podczas snu ... Dzieje się tak, ponieważ oświetlenie ekranu LED emituje dużą ilość niebieskiego światła, o którym wiadomo, że ma negatywny wpływ na zdrowie.

Wręcz przeciwnie, Oled zawiera znacznie mniej niebieskiego światła, co oznacza mniejszy wpływ na cykle snu. ... i na utlenianie tłuszczu Ponadto po ekspozycji na ekrany Oled naukowcy zauważyli zauważalny spadek wydatku energetycznego i temperatury ciała podczas snu, co wpływa na utratę wagi i inne zmiany fizjologiczne.

Ponadto utlenianie tłuszczu podczas snu było znacznie niższe po ekspozycji na ekrany LED w porównaniu z diodami OLED. „Tak więc ekspozycja na światło w nocy wiąże się z utlenianiem tłuszczu i temperaturą ciała podczas snu. Nasze wyniki sugerują, że określone rodzaje ekspozycji na światło mogą wpływać na przyrost masy ciała, a także inne zmiany fizjologiczne ”- wyjaśnia profesor Tokuyama, badacz z Uniwersytetu Tsukuba. Oto dodatkowy i szczerze nieoczekiwany argument przemawiający za technologią Oled.
avcesar
 

SDman

Banned
Myślałem, że spacer i dobra dieta.
OLED też może być, chociaż stres związany z wypaleniem sprzyja chudnięciu to na sen raczej ma zły wpływ :)
 

wyrzyk

Member
Jak to wypalenie?? Przecież juz jest 11 generacja OLED’ów z jakimiś kosmicznymi zabezpieczeniami nawet podczas gry, a i na forum funkcjonuje jakaś tajemna wiedza na PW zapobiegająca wypaleniom :)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Spacer i dieta zawsze jest dobrze widziana.
Zabezpieczeń w modelach obecnych jest łącznie 8.
Ci co kupili są bardzo zadowoleni.
Mam , nie mam wypaleń i jakość jest zawsze bezkompromisowa.
 

gatar

Active member
Bez reklam
U mnie waga nie spadła od czasu jak używam oleda, a wręcz nieco odwrotnie :) Zapewne to działa w Japonii :)
 
Do góry