OLED mat?

Vex

Member
Bez reklam
Każdy ma swoje przyzwyczajenia. Testowałem w domu LG55C11 i odbicia są nie do zaakceptowania w ciągu dnia. Przyzwyczajenie z monitorów robi swoje. Wszędzie widzę odbicia. Jednak po zasłonięciu okien roletami lub wieczorem/w nocy obraz jest rewelacyjny. TV został zwrócony, a zakup przekładam na wrzesień. Mimo wszystko zdecyduję się na C1 lub G1 od kikiego. Do testów wziąłem TV z marketu z 14 dniowym zwrotem. Mam nadzieję, że po kalibracji obraz będzie jeszcze lepszy niż moje chybił-trafił ustawienia :p
 

SDman

Banned
Powtarzanie tego, że OLED jest bezkompromisowy może przynieść efekt -nie wątpię.
Jednak nie jest to prawdą przy braku określenia jaki materiał będzie porównywany i w jakich warunkach oświetleniowych.
Dla mnie i dla wielu osób oczywiste również jest jakie modele staną obok siebie (LCD vs OLED).
OLED ma swoje wady (czarne lustro, wypalenia, "specjalne traktowanie TV"), więc nie jest bezkompromisowy.

Trochę z innego wątku:
"@kiki- Tylko Oled Cienki z uwagi na technologię ma najrówniejsze podświetlenie."
Jeśli przemilczymy banding/zafarb, który według LG jest normalną cechą technologii to masz rację.
http://www.tvtest.pl/dowody-na-wypalanie-sie-oledow/
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Nie każde auto jak ma koła jest dobre.
Oledy - jak każde inne sprzęty wystarczy sprawdzić przed zakupem.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Oledy , w nowej odsłonie cenowej zaproponowane przez LG - teraz ucieszą znacznie więcej chętnych najlepszej jakości obrazu.
Nowe ceny od poniedziałku do końca sierpnia.
 

bl4ck

Active member
Bez reklam


Co w niej znakomitego? jedna z gorszych serii plazm panasa z ekran który błyszczy się jak nie powiem co.


To zdjęcie pokazuje doskonale czym panasy były..

5-C7328-DF-FCE4-4-CB7-9-AD5-34-D72-C4-F3-F4-A-png-57a0cbf4b835c27528a6a465101c7d92.png



 
Ostatnia edycja:
Do góry