Oled LG cx nie można załadować umów użytkownika

Zlotnik86

New member
Witam od kilku dni nie mam sklepu z aplikacjami. Więc przywróciłam tv do ustawień fabrycznych i już nic nie działa ponieważ wyskakuje komunikat jak w temacie. Internet na tv działa ponieważ działa przeglądarka w tv. Proszę panowie o pomoc obawiam się że tylko serwis :blagam:
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Generalnie w ostatnich dniach były problemy ze sklepem LG. Wyłącz TV przyciskiem na obudowie - nie z pilota - przytrzymaj go 10s. Później włącz TV po minucie. Zobacz czy pomoże.
 

Daro_70

New member
Nie potrafię Ci kolego powiedzieć dlaczego ani konkretnie pomóc. Jedynie mogę potwierdzić że i u mnie na CX-ie od jakiegoś czasu mam podobną sytuację.
A dokładnie w odstępie trzech dni dwa razy nie mogłem ,, wejść" do sklepu z aplikacjami. Za każdym razem poprostu wyłączałem tv na 10-15 sekund i ten zabieg pomagał.
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
No niestety wszystko się może zepsuć. TV z androidem też..,awarie mogą zdarzyć się w każdym sprzęcie, każdej marki.
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Spokojnie, problem jest z serwerem.
To tylko sprzęt.

Tak jak napisal kiki, jest problem z serwerami LG. To ogólna awaria, nie tylko u Ciebie. U mnie też smart wariuje. Zresztą jak i u wielu użytkowników TV LG.
Trzeba poczekać, miejmy nadzieję, że szybko się z tym uporają.
 

xernes

Member
Lg C1. Aktualizacja oprogramowania i zmiana regionu na Wielka Brytania "rozwiązała chwilowo problem". Dajcie znać jak będzie działało PL.

Wysłane z mojego M2101K6G przy użyciu Tapatalka
 

Zlotnik86

New member
Lg C1. Aktualizacja oprogramowania i zmiana regionu na Wielka Brytania "rozwiązała chwilowo problem". Dajcie znać jak będzie działało PL.

Wysłane z mojego M2101K6G przy użyciu Tapatalka

10 raz wrociłem do ustawiń fabrycznych i poszło netflixa też było ciezko zainstalować ale za chyba 5 probą poszło hbo max też działa ale sklep często wywala błąd masakra

Zmiana regionu nic nie daje za tą 10 próbą poszło mi na regionie PL
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Zlotnik86, jest awaria serwerów LG. Różne kombinacje raz działają, raz nie. U mnie też LG content store raz działa raz nie. Rano była kaszana, teraz coś tam działa. Wczoraj podobnie.
Także trzeba poczekać aż spece w LG to ogarną.
 

maro18

New member
U mnie to samo. Problem jest jedynie przy zaznaczeniu Polski w rejonie lokalizacji usług. Jak zaznaczę UK albo Niemcy, wtedy działa. Niestety na tamtych nie wyszukuje mi HBO MAX. Czy Wy też nie możecie znaleźć tej apki??
 
Do góry