OLED LG 65CX brak współpracy pilota uniwersalnego z HORIZON UPC

Jak w temacie TV jest połączony przez HDMI z HORIZON-em UPC. Do tej pory pilotem od TV sterowałem dekoderem - wszystkie funkcje dekodera. Dekoder przestał reagować na polecenia pilota od TV. Dekoder reaguje na polecenia pilota dostarczonego razem z HORIZON-em. Usunąłem w menu pilota TV, w podmenu - pilot uniwersalny, przypisany dekoder, próby ponownego przypisania HORIZONA nieskuteczne. Soft w TV aktualny. Restart HORIZONA nie pomógł.
 

SDman

Banned
Rozumiem, że przestał działać nagle, a wcześniej dokładnie ta sama parka działała perfekcyjnie.
Zastanów się co mogłeś zrobić, zmienić, dołożyć urządzenie inne na hdmi np. inne BT, itd., itp.
Aktualizacja softu rozumiem, że to nie był powód.
 
Dokładnie jak w pierwszym poście. Żadnych zmian np. zamiana kabla HDMI, zamiana portu HDMI, dołożenie głośników BT itd. itp.
 
Tak, rozważam twardy reset. Po takiej operacji, kalibracja pójdzie się kochać. Jest jedno pytanie, czy jest sposób na zapisanie ustawień kalibracji, żeby ją później odtworzyć.
 

Dubek

Member
Bez reklam
Po kalibracji powinieneś dostać protokół z ustawieniami w razie właśnie takiego przypadku jak reset do ustawień fabrycznych.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Masz kalibrację na wydruku właśnie, jak w takim przypadku przydatną.
 
Ostatnia edycja:
Twardy reset nie pomógł.
Pomogła wczorajsza aktualizacja softu dla TV. Usunąłem wpisy w pilocie uniwersalnym dla dekodera Horizon, restart TV, ponownie przypisałem dekoder Horizon do tego samego portu HDMI co poprzednio i działa :)
 
Problem może dotyczyć nie tylko mojego przypadku. Dlaczego? Wyjaśnienie jest w odpowiedzi jaką otrzymałem od działu wsparcia LG - w załączeniu.
 

Attachments

  • LG2.jpg
    LG2.jpg
    273 KB · Wyś: 160
Do góry