OLED 85" do 10 tyś

lpawel

New member
1.Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor ? 60 m2
2. Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora ? 5-6 m
3. Ile osób zasiada przed telewizorem ? 1-8 ( zazwyczaj 2)
4. Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu - czy kąty są ważne ? również bokiem
5. Telewizor ma stać czy ma wisieć ? Będzie stał
6. Jak słońce świeci w pokoju ? słońce świeci za telewizorem, ale są rolety na oknach i jest to nie ważna
7. Jaki masz obecnie telewizor ? sony kd-65s8505c (zepsuł się po 4 latach i serwis nie może go naprawić...)
8. Co chcemy aby telewizor posiadał ? bez specjalnych życzeń
9. Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora: ( 4K, HD, SD ) ? Zwykły dekoder TV, full HD
10. Jakie urządzenia będą podłączone do telewizora ? Dekoder + prosty soundbar
11. Ile godzin dziennie będzie pracować telewizor ? 7 godziny
12. Preferujesz matrycę matową czy błyszczącą ? Bez różnicy
13. Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej ? Sport, seriale, filmy
14. Czy zamierzasz korzystać z internetu na ekranie telewizora ? Nie
15. Czy zamierzasz grać w gry PC / konsola - jeśli tak to ile % dziennie? Nie
16. Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień ? Wieczorami
17. Preferencje co do wielkości? 85 cali
18. Co Cię denerwuje w telewizorach ?
19. Preferencje co do marki ? Brak (tylko nie Sony)
20. Czy telewizor ma mieć 3D - jeśli tak to jakie , pasywne czy aktywne ? Nie potrzeba
21. Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup ? 10 000 zł
22. Jak często wymieniasz TV? Bardzo rzadko, chyba że się zepsuje jak w tym przypadku.

Witam, poszukuję TV do salonu. Tym razem po złym doświadczeniu z Sony (dziwne że nie można naprawić 4 letniego TV który kosztował 10tyś... ) chciałbym postawić na OLEDa 85". TV będzie pracował głównie pod dekoderem, od czasu do czasu Netflix. Kwota jaką chciałbym przeznaczyć to 10 000 zł, wiem że jest to mało na taki rozmiar ale też nie poszukuję modelu topowego. Chyba że z taką kasą lepiej poszukać coś z LCD, ewentualnie zejść do 75" sam nie wiem jednak na tą chwile priorytetem jest OLED 85".
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Chcesz mupić Oleda 85 cali za 10 tys? Raczej niewykonalne...77 cali kosztuje dużo więcej.
Chyba, że chodzi Ci o Qleda (czyli w sumie LCD), choć nie wiem czy budżet nie jest ciut za mały...
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jeśli masz na myśli Oled to chyba 77 CX -bo to najtańszy model.
Masz go w programie gdzie sam wybierasz ceny ale kasy 10 tyś nie wystarczy. Więc raczej nie jest to Twój ...Priorytet.
" sam nie wiem jednak na tą chwile priorytetem jest OLED 85".
Z Lcd w tej klasie Sony 85XH90 z pakietem.
 

lpawel

New member
Źle napisałem kiki, potem poprawiłem że na myśli miałem QLED. OLEDA w tej kwocie to 65 możnaby szukać. Sony tak jak pisałem nie chcę.
Mógłbyś podesłać mi ten program ?
 
Do góry