Oled 65" ps5, netflix, sport

Kwassss

New member
Witam

Szukam TV jak w temacie, interesuje mnie głęboka czerń, lubie ogladac lub grac na konsoli w pokoju zaciemnionym. TV musi posiadac hdmi 2.1 oraz 120hz.

W zasadzie bylem dzisiaj w RTV z zamiarem sprawdzenia Sony LED serii XR dedykowany pod PS5, jednak zapytalem faceta co bedzie lepsze dla mnie i zdecydowanie odpowiedzail ze OLED, polecil :

LG OLED65C11LB

Co o tym sadzicie? Dziekuje za wszelkie odpowiedzi i podpowiedzi 8)
 

KLOSjanek

Member
Bez reklam
Może w tej szarej brudnej Łodzi wszyscy siedzą po ciemku w tych familokach czy jak to się tam u was nazywa , ale w pięknym bogatym Trójmieście lubimy dużo światła i kolorów!:)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ambilight jest regulowany, więc nie ma stresu.
Też mam Oleda z ambilight i jest rewelacja.
Te z polecam.
 

Kwassss

New member
Philips ambilight tez wchodzi w grę, dziewczyna by chciala ale jak dla mnie nie jest to najważniejsze.

To w takim razie co proponujecie? Jak oceniacie tego LG co napisałem?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To masz same grube modele :
- LG 65G1
Philips 65Oled 856
- LG 65 C11
- Loewe 55 Bild
- Philips 65Oled 935
Dla niebieskich masz w specjalnej ofercie i to z pakietem.
 

kenny5

New member
Mam podobne potrzeby to podepnę się tutaj. Do 8k znajdę coś od Philipsa porównywalnego do LG C11? Czy najlepiej iść w tego C11?
 

kenny5

New member
A orientujesz się czy Philips ma w planie wprowadzić Airplay i jeśli tak to czy to będzie software-owo czy hardware-owo? Bo Philips kusi mnie Ambilightem, a LG Airplayem, ale jak dodanie Airplay odbędzie się poprzez hardware to i tak trzeba będzie kupić nowy TV.
 
Do góry