OLED 65" gry i filmy ~6000

Status
Zamknięty.

Mark97

Klub HDTV.com.pl
VIP
Hej, poluje na OLEDa, wiem że polecany jest LG C1 oraz Philips 706 który model lepiej wybrać?

1. Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor? 12m2
2. Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora? 2.5m
3. Ile osób zasiada przed telewizorem? zazwyczaj 2
4. Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu? tylko na wprost
5. Telewizor ma stać czy ma wisieć? wisieć
6. Jak słońce świeci w pokoju? z lewej strony (zachód)
7. Jaki masz obecnie telewizor? 55PUS7303
8. Co chcemy aby telewizor posiadał? Android TV/WebOS
9. Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora? Vectra
10 Jakie urządzenia? Kino 5.1 podłączone po TOSLINK (DTS)
11. Ile godzin dziennie ma pracować telewizor? ~2
12. Czy zdarza się że przez kilka godzin oglądasz tylko jeden program? Tak
13. Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej? Filmy, seriale
14. Czy zamierzasz serfować po internecie? Nie
15. Czy zamierzasz grać w gry - Tak wsparcie dla PS5 się przyda
16. Preferencje co do marki? Mam teraz Philipsa i jest OK
17. Preferencje co do wielkości? 65"
18. Co Cię denerwuje w telewizorach? Słaba jakość obrazu
19. Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień? Wieczór
20. Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup? 6000 ale mogę coś nadszarpnąć
21. Jak często wymieniasz telewizory w domu? Średnio co 3-4 lata
22. Czy korzystasz często z aplikacji internetowych? Często z Netflix, HBO GO
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
W neonecie jest LG 65C11 w promocji za 6149zł. Wczoraj był za 6000 tys, ale dzisiaj już w ramach "promocji" podnieśli cenę, chociaż i tak jest niezła.
 

Mark97

Klub HDTV.com.pl
VIP
Zamówiłem właśnie tego 65C11 do sklepu za 6000, czeka na mnie jedna sztuka, ale cały czas po głowie mi chodzi ciut droższy Philips.
 

kola01

Well-known member
Bez reklam
A ja sobie nie wyobrażam, jak może decydować o wyborze TV, coś tak nieistotnego jak ambilight. Nie ważny obraz, nie ważny dźwięk, byleby światełka mrugały za TV. Co trzeba mieć w głowie, żeby taka tandeta była priorytetem??? Ile ty masz lat człowieku, że rajcują cię kolorowe świecidełka? 10?
Osobiście miałem okazję korzystać przez jakiś czas z TV Philipsa, ale już po godzinie oglądania, szybko wyłączyłem tę kolorową choinkę. Strasznie mnie denerwowała i rozpraszała.
 
Ostatnia edycja:

KLOSjanek

Member
Bez reklam
Koala nie pisz o rzeczach o których nie masz pojęcia a co najgorsze ich nie posiadasz , twoje durne wtrącanie się wszędzie jest już męczące - wracaj do swojego mikro monitorka i nie wtrącaj się jak dorośli rozmawiają !!!!!!
Ambilight to nie tylko TV to też inteligentne oświetlenie Hue całego domu , ale koala dobre kosztuje nic na to nie poradzisz .
 

pb923

New member
Po pierwsze o gustach sie nie dyskutuje.Po drugie kolego kola01 kto ci dał prawo oceniać człowieka którego nie znasz i obrażasz.
 

KLOSjanek

Member
Bez reklam
koala inaczej się odbiera pewne rzeczy premium ,które można zobaczyć w sklepie ale nie masz kasy żeby je kupić a inaczej z których korzystasz.
Ambilight to rewolucyjne rozwiązanie ale dla ludzi inteligętnych.
Jak by nie patent Philipsa to reszta firm też by miała , Twój najlepszy kolega Sdman też sobie do Samsunga dokleił lampki choinkowe .
 

drosophilia

Active member
Bez reklam
Kup lepiej słownik poprawnej polszczyzny i nie praw moralow na temat inteligencji. Philips i marka premium, dawno tak się nie uśmiałem
 

KLOSjanek

Member
Bez reklam
Nie oczywiście każdy ma swoje preferencje, ale pisząc że inteligentny system oświetlenia, który ma uznanie w całej Europie jest tandetą to świadczy o inteligencji autora,
 

gitarrra

Well-known member
Bez reklam
Nie oczywiście każdy ma swoje preferencje, ale pisząc że inteligentny system oświetlenia, który ma uznanie w całej Europie jest tandetą to świadczy o inteligencji autora,

Tobie abilight się podoba i ja to rozumiem i szanuję.Ktoś inny będzie uważał to za "wiochę" i to też szanuję .Każdy z nas ma inne preferencje,prawo do własnego zdania i gust.A o gustach jak wiadomo się nie dyskutuje.
To że system ma jak piszesz uznanie w całej Europie o niczym nie świadczy.
Odwracając tok rozumowania można powiedzieć że ambi jest do du...y bo ma uznanie tylko w Europie.
Tylko Europa? A gdzie reszta świata?
 

KLOSjanek

Member
Bez reklam
Ja pi... dajcie spokój nie masz po co ta.gadka mi się już odechciało tu wogóle zaglądać co raz gorzej człowiek chce pomóc a tu atak :) żegnam ozięble .
 

gitarrra

Well-known member
Bez reklam
Argumenty są takie że najbardziej się odzywają ludzie bez pojęcia o sprzęcie o którym piszą, MASAKRA - Ciao Ragazzi:)

Jeśli mówisz że nie mam pojęcia o sprzęcie o którym piszę to masz rację.Nigdy nie miałem ambi.Dlatego chciałem dowiedzieć się czegoś od osoby która ma doświadczenie w temacie.Argument o Europie mnie nie przekonuje.Europa mi nie odpowie.Ty mógłbyś.
 

gitarrra

Well-known member
Bez reklam
Ale mi się juz nie chce poziom tego forum sięgnął dna , a szkoda ludzie ,którzy mają pojęcie UCIEKAJCIE :) ��

No co TY.Poziom forum jest całkiem cacy.
I właśnie po to jest forum by wytłumaczyć ludziom ,którzy nie mają pojęcia o co chodzi w temacie.
I powiem tak...ludzie,którzy macie pojęcie ,nie UCIEKAJCIE.
 
Status
Zamknięty.
Do góry