OLED 65" do 10 tys. zł netto

RPRT07

New member
Cześć, szukam dla siebie nowego TV. Moim faworytem jest póki co LG z uwagi na bardzo korzystną promocje (bon 3 tys. zł) ale trochę mam obaw przed zakupem z uwagi na brak testów tego modelu. Dodatkowo nie pasuje mi brak podstawki w zestawie i system LGoS.

https://www.euro.com.pl/telewizory-...5ueH1VcXxTfmvZDrowxoC6nwQAvD_BwE&gclsrc=aw.ds

Obiecująco zapowiada się seria Philiphs 706/806/856 i zastanawiam się czy nie poczekać z zakupem do sierpnia.

Generalnie nie śpieszy mi się z zakupem ale muszę TV kupić w 2021 roku z uwagi na działalność.

1. Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor? 20m2
2. Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora? 2m
3. Ile osób zasiada przed telewizorem? 2
4. Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu? Przeważnie na wprost
5. Telewizor ma stać czy ma wisieć? Preferuje żeby stał ale może wisieć
6. Jak słońce świeci w pokoju? Wprost na TV jak jest wschód. Do oglądania filmów zasłaniam zasłony
7. Jaki masz obecnie telewizor? Sony KDL 55W905A
8. Co chcemy aby telewizor posiadał? HDMI 2.1 z eARC, ALLM, VRR, 120Hz, HDR10, DolbyVision, pełne Dolby Atmos, technologie chroniącą panel przed wypaleniem, generalnie wszystkie technologie używane przy 4K. Kolejny TV planuje już kupić 8K jak będzie bardziej popularne
9. Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora? HDMI, kabel antenowy X
10. Jakie urządzenia? amplituner Denon AVR-4100W, Xbox One X
11. Ile godzin dziennie ma pracować telewizor? 2-3h
12. Czy zdarza się że przez kilka godzin oglądasz tylko jeden program? Nie
13. Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej? 70% Netflix z napisami, 10% Amazon z napisami, 10% TVN Player, 10% TV naziemna
14. Czy zamierzasz surfować po internecie? nie
15. Czy zamierzasz grać w gry - jeśli tak to ile % dziennie? rzadko gram ale mam xbox one x, jak już to forza, just dance, gta V
16. Preferencje co do marki? Philiphs, SONY
17. Preferencje co do wielkości? 65"
18. Co Cię denerwuje w telewizorach? - wolne działanie, zawieszanie, brak połączenia z internetem
19. Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień? Wieczorami
20. Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup? max 10 tys. zł netto ale może być tańszy jeżeli spełni oczekiwania
21. Jak często wymieniasz telewizory w domu? 5 lat
22. Czy korzystasz często z aplikacji internetowych? Tak, YouTube, Netflix, Amazon Prime, TVN Player
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
O to super decyzja.
Co do Twoich potrzeb to zdecydowanie sięgałbym po Philipsa 65Oled 935.
Dla niebieskich masz w specjalnej ofercie, więc zmieścisz się w klasie cenowej. A masz dodatkowo do tego pełen pakiet gratisów o wartości 700 zł .
Philips jest dodatkowo z soundbarem B&W. Ma lepsze skalowanie niż LG, ma lepsze multimedia z otwartym systemem. Ambilight wnosi moc ożywienia, zdrowszy dla oczu. Masz tez ,mniejsze zakłócenia w testach grey 5% niż w LG bo bez bandingu.
Cena dla niebieskich 9999 zł brutto

Masz też nowy SOny 65A90J za 13.800 zł z pełnym pakietem.
Do Twoich potrzeb to najlepsze modele.
 

omnia

New member
Bardzo dobry ten Philips. Widziałem go na wystawie, a i nagłośnienie bardzo ważna sprawa. W zasadzie każdy telewizor premium powinien mieć dołączany soundbar czy to jako osobne urządzenie czy zintegrowane.
 

jasssu

New member
A wiadomo coś o nowych modelach tej marki klasy OLED? Długo trzeba czekać - chyba nie będzie premiery dopiero na IFA?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Chcielibyśmy od ręki, ale Philips ma duże opóźnienia.
Na dziś obecne oledy są zxa to dla niebieskich w rewelacyjnej jakości i rewelacyjnych cenach i to z pełnym pakietem.
 
Do góry