OLED 55CX a słuchawki bluetooth

Franek2000

New member
Witam wszystkich
Czy do OLEDa 55CX podejdą każde słuchawki bluetooth czy są jakieś specjalne wymagania?
Chodzi mi konkretnie o jakieś małe pchełki pokroju earbuds basic 2. Pytam bo chciałem takowe zakupić analogowo w żółtym elektromarkecie ale obsługa sklepu nie była w stanie mi odpowiedzieć czy to zagra z telewizorem. Nie miałem nigdy takich słuchawek wiec nie wiem czego się spodziewać. Dzięki za sugestie.
 

Mike Rosse

New member
Smiga aż miło.
e0909bebc0dbdb08c0f96da36e5fbf4c.jpg


Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka
 

Franek2000

New member
Dzięki Mike, ze swej strony sprawdziłem nauszne Panasoniki RP-HF410B, działa bez problemu. Podoba mi się że po włączeniu słuchawek TV od razu pyta się czy przełączyć dźwięk na nie, mała rzecz a cieszy.
 

SonGoku920

New member
Nie używaj z tym telewizorem słuchawek BT bo będziesz miał lag. Dźwięk będzie opóźniony względem obrazu. Telewizor nie ma kodeka aptx low latency.
 

Franek2000

New member
Hmm, poużywałem trochę rzeczonych Panasoników i nie widzę kompletnie żadnego laga, głównie materiały w 4k na Youtubie i Netflixie.
Inaczej, nie wiedząc że jest lag nie zauważyłem go.
 

SonGoku920

New member
Hmm, poużywałem trochę rzeczonych Panasoników i nie widzę kompletnie żadnego laga, głównie materiały w 4k na Youtubie i Netflixie.
Inaczej, nie wiedząc że jest lag nie zauważyłem go.


Miałem kupić słuchawki BT do tego telewizora bo mam ten telewizor ale przeczytałem parę tematów na ten temat na reddicie i w trybie gra CX ma input lag poniżej 10ms ale jeśli chodzi o słuchanie dźwięku przez BT to nie ma kodeka low latency aptx i jest wtedy input lag 100ms podobno także nie wiem jak to jest w końcu czy da się grać w tych słuchawkach BT bez input laga czy nie.
 

amga35

New member
GX plus Bose QuietComfort 35 II. Zero problemów, zero laga (Netflix 4K, YT 4K, pendrive h264/h265, dla testu Doom Eternal z GX jako monitorem dla PC).
 

kaleidpl

New member
Również nie słyszę opóźnień na Sony WH-1000XM3. Grają bardzo ok z tym TV.

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
GX plus Bose QuietComfort 35 II. Zero problemów, zero laga (Netflix 4K, YT 4K, pendrive h264/h265, dla testu Doom Eternal z GX jako monitorem dla PC).
Kurka czyli u mnie jest jednak coś nie halo :-(
Też nie mam laga ale dźwięk mi przerywa jak jasna cholera po BT i to na dwóch różnych parach, jedne mam JBL Quantum 800 a drugie Kygo A11/800. Te same słuchawki z kompa po BT idą poprawnie.
Chyba szykuje się serwis GXa :-(
 

SDman

Banned
Warto sprawdzić, mój Huawei P20 + Sony MX 1000 m2 ewidentnie nie lubi włączonego wifi w Huawei z kompa gra beznadziejnie ale przynajmniej nie zrywa, zakłóca itp.
Przy wyłączonym WiFi i np. pobranych wcześniej utworach z Tidala HiFi po LDAC bajeczny dźwięk.
Sugeruję również inne słuchawki sprawdzić.
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Specjalnie dokupiłem drugie słuchawki żeby sprawdzić czy tylko JBLe mają problem.
Jeśli moduł BT w TV nie lubi włączonego WiFi to i tak nadaje się na serwis, skoro inny moduł nie ma z tym problemu. Przecież nie będę wyłączał WiFi w całym domu bo oglądam film :)
 

Franek2000

New member
Kupiłem pchełki Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2, łączą się z CXem bez problemu. Jak ktoś zainteresowany to cena spadła do 59 zł, uważam że stosunek generowanego dźwięku do ceny bardzo dobry. I można przyjąć pozycję horyzontalną boczną przy oglądaniu :)
 

Franek2000

New member
Po dniu zabawy słuchawkami Xiaomi kilka wniosków: słuchawki grają poprawnie lecz brakuje basu, łączenie z telewizorem bardzo łatwe. Zauważyłem jedną przypadłość - zdarza się że dźwięk jest na chwilę "przyhamowany", jakby delikatnie przytrzymać płytę gramofonową. Na Panasonikach na tym samych kawałkach problem nie występuje.
 
Do góry