OLED 55" pod oglądanie filmów i Xbox X do 4500

tyborek25

New member
Siemka. Stoję przed wyborem tv pod oglądanie filmów Netflix i inne tego typu platformy oraz okazyjnie granie na Xbox X w Fifę.

Budżet jaki sobie przyjąłem to 4500zl i teraz widzę że jest lg c2 55" na xkom za 4699 w promocji, a patrząc na recenzję każdy dobrze wypowiada się o tym tv, ale najczęściej pod wybór dla graczy. Ja aż takim zapalonym graczem nie jestem i tylko fifa a częściej jednak będą treści wideo. Na rynku tv za bardzo się nie znam ale teraz mam 42 Philips z ambilight i właśnie też nie wiem czy nie iść znowu w Philips OLED, dodatkowo chciałbym kupić soundbar a widziałem że jest od lg sc9s który fajnie by tworzył całość jak telewizor powieszę. I sam nie wiem w sumie czego szukać. Przepatrzylem forum ale też nie znalazłem jakiejś konkretnej odpowiedzi.

Będę bardzo wdzięczny za każdą opinię w tym temacie i podpowiedź.
 

tyborek25

New member
No w tą fife to tak max 3-4 h ale to też nie będzie tak że codziennie aż takim zapalonym graczem nie jestem o to w tym chodzi
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To jednak dużo powtarzalności.
Dla tego lepszym wyborem będzie mini led 55c845 za 4699 zł
I możesz grać ile chcesz, a że ma niski Input Lag to możesz świetnie się bawić i bez obaw żadnych.
Sprawdź dobrze, a dodatkowo masz pakiet gratisów o wartości 500 zł.
 

conqest

Well-known member
Bez reklam
Ale jakich obaw?? O co?? Przecież oledy maja juz takie zabezpieczenia ze nic się nie ma.prawa stać. Zresztą sam masz więc więc najlepiej... Wciskasz go każdemu nawet jak nie chce a tu nagle taka zmiana frontu??
 

tyborek25

New member
Kurde tak z żoną stwierdziliśmy że jak mamy ten ambilight to też fajnie by było mieć w nowym... Bo jednak robi to robotę... A tak patrzę to do Oled Philipsa to na lekko tak 5400 trzeba i więcej.. Ale jednak jak widze recenzje to do tego LG C2 nie ma za bardzo zaden podjazdu w tej cenie.. No chyba ze sie myle?
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Tak cena LG C21 jest bardzo dobra.
Philips 55Oled 707 masz 4699 zł z pakietem.
Jeśli ambilight ma znaczenie - to świetny wybór.
 

tyborek25

New member
No właśnie też nad tym 707 sie zastanawiałem? I sam w sumie nie wiem, tylko c21 chyba z tego co czytałem jest tak jakby odpowiednikiem serii 8 Philipsa?
 

tyborek25

New member
Aaa no to czyli może 707 po prostu wezmę, i będzie Ambilight, skoro te TV są porównywalne? Tylko też słyszałem o pofalowanej matrycy? Że jak TV jest wyłączony to widać jakieś fale na ekranie?
 

tyborek25

New member
Na paru stronach w sekcji komentarzy.. Cieżko mi teraz przypomnieć sobie na jakich to było.

No ale ogólnie to w LG lepiej iść czy w Philipsa? LG teraz jest na X-kom za 4699
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Wybór należy do Ciebie.
Philips ma anti burn in, ma zdecydowanie wększe możliwości, szersze multimedia i ambilight.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
MAsz system otwarty, możesz pobierać nowe aplikacje, rozszerzać możliwości, rozbudowywać.
System anty wypaleniowy -anti bur-in.
 

teevee

New member
Witam, podepnę się pod temat. Mój trzyletni LG OLED55C9 został trafiony "pociskiem" przez dzieci, padł panel i zmuszony jestem szukać nowego tv.
Z LG byłem bardzo zadowolony po przesiadce z plazmy Panasa (kilkanaście lat wysługi) i chyba jedyną wadą jaka dla mnie istniała to powolna zmiana kanałów (Canal+ poprzez złącze CI).

Naturalnym wyborem następcy jest LG 55C21LA, no ale właśnie czy warto rozważyć w zamian tego Philipsa 55OLED707? Nie miałem nigdy ambilight, więc nie wiem czy gra warta świeczki.
TV używany głownie do tvsat Canal+ i streaming (Netflix, Apple TV etc) oraz dzieciaki do grania w PS5.

Macie na oku jakieś ciekawe oferty (preferuję sklepy na terenie Śląska gdzie mogę sam odebrać)? W sklepie znanej marki widzę oba po 5399zł.

Dzięki i pozdrawiam
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Wg mnie warto sięgnąć po Philips 55oled 707. W stosunku do LG ma sporo przewagi.
Możliwości
System otwarty
Ambilight
Anty Burn in

Cenę dla członków forum masz lepsza i z pakietem gratisów dodatkowo o wartości 500 zł.
 
Do góry