Oled 48 cali - jaki?

kacy21

Member
Potrzebuje tv do sypialni a zatem do oglądania wieczorem lub w nocy.
Telewizor będzie tylko do normalnej telewizji naziemnej (może jak dobiorę multiroom to także satelitarnej), netflixa, canal+ online, HBO GO.
W grę wchodzą TYLKO modele 48 cali.
Który z poniższych najlepiej nadawałby sie do wymienionych zastosowań? (chodzi o jakość obrazu)
Philips 48OLED935
Philips 48OLED806
Sony 48A9
Panasonic 48 JZ980 (JZ1000) - jako zawsze zadowolony użytkownik marki od ponad 20 lat wziąłbym ten ale chyba nie ma canal+ i HBO - może ktos potwierdzić po ostatnich aktualizacjach?
Jakis LG? - tu nie mam rozeznania w modelach.

Telewizor będzie wisiał na ścianie i tu mnie trochę martwi duża odległość od ściany w OLED935 z uwagi na konstrukcję uchwytu soundbara w kształcie znaku większości/mniejszości. Można to jakoś "przeskoczyć' aby tv był bliżej ściany?
Zakup będzie w Niemczech z uwagi na posiadana kartę podarunkową do wybranych sklepów w DE.

Wszystkie wymienione mają zbliżoną cenę 930-1050 euro i tego chciałbym się trzymać.
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Wg mnie najlepiej do sypialni sprawdzi się Philips 48Oled 806.
Atmosfera ambilight robi wspaniałą robotę. Masz też bardzo dobre wyposażenie, otwarty system. Dobrą obsługę głosową oraz zabezpieczenie dodatkowe przed powidokami.
 

gitarrra

Well-known member
Bez reklam
..... oraz zabezpieczenie dodatkowe przed powidokami.
Chyba chodzi o zabezpieczenia przed wypaleniami.
Powidoki same, po najczęściej krótkim czasie znikają.Taka "uroda" technologii a nie telewizora jako takiego.
Więc mówienie ,że telewizor ma zabezpieczenie przed powidokami jest , mówiąc delikatnie naciąganiem faktów do sytuacji.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Tak, większe powidoki powodują wypalanie.
Masz tu w Philips 48Oled806 - takie zabezpieczenie.
 
Do góry