Okulary do Epsona EH-TW5900

mac.umatik

New member
Może zadam głupie pytanie, ale czy można użyć innych okularów niż te kótre Epson sugeruje ? A jak tak to jakie na co zwacać uwagę ?
 

mac.umatik

New member
Aha ok.
A w jaki sposób, oprócz empirycznego, można sprawdzić czy dane okulary są ok a inne nie ?
Rozumiem też, że nadajnik podczerwieni sterujący okularami jest w projektorze ?

Przepraszam za takie pytania, ale jestem w tej dziedzinie kompletnym noobem.
 

Meloman69

New member
Bez reklam
W instrukcji obsługi jest adnotacja, że okulary Epsona są kompatybilne z technologią Panasonica...
Dokładnie, tutaj cytat:
Okulary 3D do tego projektora korzystają z technologii 3D Active Shutter Eyewear Technology
opracowanej przez firmy Panasonic Corporation oraz X6D Ltd.
 

dekiello

New member
Poniewaz chinczycy produkuja praktycznie wszystko proponuje na ebay.com wpisac sobie “epson 3d glasses" i sa tam okularki dedykowane w granicach 40usd a czytajac zagraniczne fora ludzie sobie je chwala, podobnie jak z chinskimi okularkami do dlp-link optomy ;)duzo tansze od oryginalnych a wg uzytkownikow wygodniejsze i ladowalne a nie na baterie. Mam nadzieje ze pomoglem ;)
 

Gildzior

New member
Witam Was,

Odświeżam temat.

Minęły 2 lata odkąd projektor jest na rynku i chciałem dopytać jakie okulary testowaliście albo posiadacie i jesteście z nich zadowoleni ??

Ja kupiłem na allegro okulary na podczerwień. Synchronizują się bez problemu ale jest straszny ghosting chwilami przy oglądaniu filmów z komputera. Leżą w szufladzie i czekają na cud....

Chciałbym kupić jakieś zamienniki dobrej jakości albo odpowiednie Panasonic'i bo oryginały nic nie tanieją :(

Pozdrowienia
Gildzior
 
Do góry