Okulary 3d do telewizorów Sony

Kijek1

Member
Wie ktoś może jaka jest różnica między okularami o symbolach: TDG-BR100B a TDG-BR250/B?
Czy okulary innych firm współpracują z telewizorami sony?
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Wie ktoś może jaka jest różnica między okularami o symbolach: TDG-BR100B a TDG-BR250/B?
Czy okulary innych firm współpracują z telewizorami sony?

Witam nie wiem na czym roznica polega mysle ze poprostu do nowej serii z tego roku sa dedykowane okulary BR 250 tak zeby nabic kasy , bo mysle ze jakos specjalnej roznicy to nie ma. natomaist okulary do tv sony musza byc wylaczni eokularki sonego. Pozdrawiam
Lolek
 

Kijek1

Member
Tak myślałem że innej firmy nie będą działały.
Natomiast co do modeli, to różnica jest około 50 zeta. Jeżeli współpracują z moim telewizorem oba modele, to lepiej wziąć tańsze. Pytanie, czy nie różnią się też jakością?
 

ALICJA S

New member
Różnica głównie polega na tym, że BR 250 posiadają wbudowany akumulator dzięki czemu ładowanie jest szybkie i wygodne, natomiast żeby działały BR 100 potrzebne są baterie. Te nowsze są podobno też wygodniejsze i lżejsze.
 

Zimny_

New member
Witaj,
różnica miedzy okularami 3D z poprzedniego roku, a tymi z bieżącego jest dosyć duża. Wspomniane wcześniej zastosowanie akumulatora, który można ładować poprzez łącze miniUSB (3 minuty pozwala na ok 30 minut oglądania), udoskonalone materiały (mniejsza waga, większe możliwości dostosowania ich do kształtu głowy). Samo działanie jest takie samo. Moim zdaniem sam fakt użycia akumulatora, a nie baterii jest dużym plusem.
 

czaros

New member
Potwierdzam, miałem obydwa modele na nosie. Te nowe oprócz tego, że są ładowane prze USB to są wygodniejsze. Lepiej przylegają do głowy, wpuszczają mniej światła z boku i nie zsuwają się z nosa tak jak te starsze, przynajmniej z mojego :)
 
Do góry