okulary 3D do Benq w1070

czuryl

Member
Witajcie

Czy może ktoś polecić gdzie i u kogo mogę zakupić sprawdzone okulary 3D do benq w1070?
Najchętniej Sainsonic lub inne zamienniki.
Chodzi mi o sprawdzonego sprzedawcę (ebay lub aliexpress lub inne)
Potrzebuję 4 szt
 

czuryl

Member
Jeśli chodzi o tv - u mnie z nc+ to obraz bajka (u mnie głównie sport) żyleta na kanałach filmowych (warunek musi być HD) natomiast chce po testować jak to wygląda w 3D i stąd zapytanie o okulary. Blu Ray nie posiadam.
 

drosophilia

Active member
Bez reklam
tak spytam z ciekawosci, nie ponosiles zadnych dodatkowysz kosztow celnych przy zakupie 4 szt. z Chin? Ja polecam zakupic bezposrednio od producenta www.sainsoinic.com. Sadzę, ze bedzie taniej za 4 szt. niz te 90 pare $. Sam kupowalem 2 szt. zodiaca do Optomy HD25 i wszystko ok, zadnych oplat celnych (zaznaczone, ze to gift), przesylka szla ok 3 tyg. - wysylka poczta.
Pozdrawiam
 

yansik

New member
tak spytam z ciekawosci, nie ponosiles zadnych dodatkowysz kosztow celnych przy zakupie 4 szt. z Chin? Ja polecam zakupic bezposrednio od producenta www.sainsoinic.com. Sadzę, ze bedzie taniej za 4 szt. niz te 90 pare $. Sam kupowalem 2 szt. zodiaca do Optomy HD25 i wszystko ok, zadnych oplat celnych (zaznaczone, ze to gift), przesylka szla ok 3 tyg. - wysylka poczta.
Pozdrawiam

Ja kupiłem akurat tylko jedną parę z innej aukcji od tego sprzedawcy (na próbę, bo nie wiedziałem jak będą działać z Optomą HD25e) i oczywiście nie było żadnych kosztów dodatkowo. Podałem linka do aukcji z 4 sztukami, bo użytkownik "czuryl" pytał o 4 sztuki.
 

yansik

New member
Ten sprzedawca, do którego aukcji podałem wcześniej linka, to chyba jakaś część sainsonic, bo nawet płatność paypalem była na rzecz sainsonic.com. A cena ta sama jest, bo 93$ z przesyłką gratis.
Pozdrawiam i miłego odbioru 3D :)
 

Jawosz

Member
Czy jest może jakieś źródło w Polsce tych okularów?
Bo nie ukrywam ze nie chce mi się czekać 3 tygodnie :)
 
Ostatnia edycja:

yansik

New member
Ja czekałem dokładnie tydzień od kliknięcia na ebay do odbioru na poczcie. Często coś kupuję z Chin i od mniej więcej roku znacznie skrócił się czas dostawy i nie wiem z czego to wynika (może poczta lotnicza znacznie potaniała albo co).
 

drosophilia

Active member
Bez reklam
Ja czekałem dokładnie tydzień od kliknięcia na ebay do odbioru na poczcie. Często coś kupuję z Chin i od mniej więcej roku znacznie skrócił się czas dostawy i nie wiem z czego to wynika (może poczta lotnicza znacznie potaniała albo co).


a czy jestes pewien, ze okulary faktycznie byly wyslane z Chin? Jakos mi sie nie chce wierzyc aby poczta chinska tak szybko dostarczyla, to jest czas dostawy dla firm kurierskich. Pozdrawiam
 

yansik

New member
a czy jestes pewien, ze okulary faktycznie byly wyslane z Chin? Jakos mi sie nie chce wierzyc aby poczta chinska tak szybko dostarczyla, to jest czas dostawy dla firm kurierskich. Pozdrawiam

Na 100% z Chin. Jakbym nie wywalił koperty, to bym wrzucił fotkę z adresem nadawcy. Kupuję od różnych sprzedawców z Chin na ebay od elektroniki po części motocyklowe i w każdym przypadku czas się skrócił z 3-4 tyg do jednego max 1,5 mimo,że w tabeli z czasem dostawy do Polski jest podane od 2 -5 tyg . Sam byłem w szoku za pierwszym razem gdy przyszło tak szybko.

A jako ciekawostkę mogę powiedzieć, że na paczce z okularami była adnotacja,że jeżeli nie uda się dostarczyć, to nie odsyłać do nadawcy tylko należy przesłać na szwajcarski adres sainsonic.
 
Ostatnia edycja:

czuryl

Member
drosophilia

U mnie właśnie mija 3 tydzień od zakupu. Przesyłki brak, na żadne maile nie odpisują (tylko jeden pierwszy mail o zamówieniu, przyjęciu wpłaty itd).
Zaczynam się niepokoić ich olewaniem. Też tak miałeś?
 

reti

New member
Witam Wszystkich
Czy ma ktoś z Was okulary Sainsonic w połączeniu z Benq W1070???jak to funkcjonuję z tego co czytam,podobno oglądając w nich czarny kolor wydaje się lekko czerwonawy,ile w tym prawdy???Z góry dzięki za odpowiedź
 

Caesar_PL

New member
Witam Wszystkich
Czy ma ktoś z Was okulary Sainsonic w połączeniu z Benq W1070???jak to funkcjonuję z tego co czytam,podobno oglądając w nich czarny kolor wydaje się lekko czerwonawy,ile w tym prawdy???Z góry dzięki za odpowiedź

Witam. Mam te okulary i na tyle na ile oglądam (czyli jakieś 4 godziny w sumie przez rok) to nie widziałem żadnych problemów. Jest inna plastyka kolorów, ale trzeba się przyzwyczaić po prostu.

Do tego - wyłącznie moja opinia - 3D to kompletnie niepotrzebny bajer. Sam wybierałem projektor pod tym kątem, bo byłem przekonany że będę oglądał często - jak wygląda sytuacja naprawdę - napisałem wyżej.
 
Do góry