okulary 3D dla tv ST50

warebel

New member
Panowie kupiłem dwie sztuki za 120zł ssg-4100GB. Działają wyśmienicie na moim TX-P55ST50 Poprzedni model ssg-3050gb który pożyczyłem od brata niby się łączył z TV ale 3D było jak by to powiedzieć "nieprawidłowe" na nowych naprawdę wszytko działa wyśmienicie.

potwiedzam, dziala bez problemu!
 

brzusio23

New member
Ja kupilem 3100 i poki co mam problem, okulary komunikuja sie z TV ale nie widze tej "głębi" 3d... Muszę dorwac 4100 lub ori panasonica dla porownania, poki co nie mowie ostatniego slowa ale prawdopodobnie nie dzialaja, przynajmniej u mnie jezeli ktos jeszcze ma stycznosc z 3100 prosze o opinie.
 

BeastUSSJ

New member
Witam

Przymierzam się również do kupna okularów i oczywiście nie chcę płacić 1/3 ceny za same okulary, czy te okulary 4100 od samusunga są ładowane? Jeśli nie czy można dostać w podobnej cenie z aktywntm 3d i ładowane usb?
 

qbek77

Member
Nie, te samsungi nie są ładowane. Dodam jeszcze że mam i Panasonica i Samsunga, obraz porównywalny z tym że w Panasonicach jakby ciut jaśniejszy no i na plus nie wpadające bokiem światło.
 

Pitexx

New member
Czy najnowsze okulary 3D Samsunga SSG-5100GB działają na plazmach Panasonica serii 50 z 2012 roku?
 
Ostatnia edycja:

fonsz

New member
Panasonic TX-P50UT50E

Zastanawiam się nad kupnem okularów do Panasonica TX-P50UT50E czy możecie mi coś polecic, tak żeby na pewno działały.
 

ketyow

New member
Z informacji rozsianych po forach w internecie dowiedziałem się, że:
a) Panasonic ST50 komunikuje się przez Bluetooth
b) Panasonic ST60 radiowo zgodnie z nowym standardem

W związku z tym okulary od ST60 nie działają na ST50 (to akurat sam sprawdziłem). A jednak spotykamy się z opiniami, że Samsungi 5100gb działają zarówno z ST50 jak i ST60. Czy to prawda? Czy to znaczy, że Samsungi mają dwa rodzaje komunikacji?

Chodzi mi o to, że rodzice dziewczyny mają ST50, a my ST60, mieszkamy po sąsiedzku i chcielbyśmy sobie kupić wspólnie okulary, żeby działały na obu TV. A przypuszczam, że te dedykowane dla ST50 (seria 4) na ST60 też nie zadziałają.


Edit: Znalazłem info, że to radiowe połączenie to istotnie bluetooth, także w przypadku ST60. W takim razie czemu tegoroczne okulary nie działają ze starszym tv? Panasonic strzelił sobie w stopę.
 
Ostatnia edycja:

emdeno1

New member
moglby ktos jasno napisac czy dzialaja te okulary SSG-5100GB na plazmie st50? z tematu narazie sie dowiedzialem ze dzialaja na st60 i ze okulary panasonica dzialaja z st60 na st50(chociaz w innym poscie jest ze nie dzialaja)no i najwaziejsze info ze sa zakrywane po bokach :] <bravo>. ale nigdzie nie ma napisane ze 5100 dzialaja na st50


ps: mam wczesniejsza wersje okularow 4100 i mi dziala.pozdrawiam

 
Do góry