oklejenie kolumn

cyberangel1975

New member
mam pytanko, może niektórym się wydać głupie ale ma pewien ukryty sens.
czy obklejenie kolumny ma wpływ na jej dźwięk? chodzi konkretnie o kolumny jamo s606, jeśli to ma znacznie
pzdr
p.s. uprzedzam ewentualne pytanie, obecny kolor nie pasuje mi do pokoju, a okleina jest najtańszym sposobem aby temu zaradzić.
 

cyberangel1975

New member
hm, nie mam pojęcia jakie to ma parametry, nic nie ma na stronie: www .leroymerlin.pl/produkty/okleina-uni-mat-346-0002-hornschuch,1190204315,1190127897.html?NutchCat=produkty (po www są spacje, mam za mało postów aby dodawać linki)
wiem tylko, że jest cienka i wykonana z tworzywa sztucznego, coś jak taśma klejąca tylko zdecydowanie szersza.
pzdr
 

franeek

New member
Zdecydowanie przemaluj ;) Jeśli już jesteś tak zdesperowany by zmieniać kolor przemaluj.
Jednak polecił bym akrylową farbę matową i porządny wałeczek.
Do spraya potrzeba doświadczenia.
Do wałka mniej ;) MAlowałem kiedyś meble dla dziecka efekt rewelacyjny tylko taka rada. Pierwsza warstwa by zagruntować bo będzie wałek mazał przy następnej- odczekać ok 10 h i warstwa finalna ;) Dasz radę i będzie efekt lepszy - co do wpływu na dźwięk - pewnie mniejsza ingerencja niż oklejenie ;)
 

Kejup

Member
Bez reklam
cyberangel1975 może troszkę z innej beczki ale mam pytanko z czym u Ciebie grają te jamo i jak oceniasz ich jakość dźwięku?
 
Do góry