okazja, prośba o porade

Arecki23

New member
Natrafiła mi się okazja. Zestaw Marantz sr4003 + marantz dv4003 + kolumny Yamaha ns-8900 fronty + nsp-8900 - centralny + tyły. I teraz moje pytanie. Czy opłaca się powyższy zestaw kupić za 2999 PLN nówke w sklepie. We wczesniejszych postach rozważałem zakup zestawu stereo. Tu tez moje pytanie. Czy warto i czy jest sens po ewentualnym zakupie dokupić wzmaka stereo do podłączenia z pre out amplitunera?
 

Arecki23

New member
Mieszkanie w bloku. Pokój 12 m2. Kolumny nie beda stały daleko od siebie(fronty) z powodu braku mozliwości innego ustawienia. Pokój średnio zagracony mebali. Na podlodze panele przykryte wykładziną. Kanapa w odległości 3 metrów od kolumn. Główonie słucham muzyki typu Rammstein, Korn, SOAD, czasami tylko jakiś dance i muzyka elektroniczna.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ten zestaw normalnie w sklepach kosztuje za 3500 zł .
Jak na wyprzedaż to bez rewelacji.
Ale zapytam - słuchałeś tego na sklepie chociaż ?
 

Trakkah

New member
Hmmm jeżeli zamierzałeś kupić wzmacniacz stereo to nie pakuj się w amplituner wielokanałowy, tym bardziej że jest to najniższy model Marantza wśród amplitunerów...
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To te zestawy zagrają o niebo lepiej :
Audiolab 8000 SE
CA 550
Marantz 5003
Kolumny Paradigm Fantom, KEF C 5 , Klipsch Reference lub Synergy
 

Arecki23

New member
Myślałem już o CA 550. Dosyć dobre ceny już są na internecie nówek. Do tego Może klipschy synergy F2 lub MA BR5 rozważałem też Kefy c7, iQ50 i Dali concept 6. W cenie do 3 tyś dam rade się zmieścic bez cd. Tylko jakie kolumny będą ładnie grały. Często będę słuchał muzyki dosyć cicho i z tego co ludzie wypisują na internecie to Klipschy dobrze sobie z tym radzą. Mają dużą efektywność. Do tego jakiś dobry wzmak, tylko taki żeby sobie z nimi poradził.
 
Do góry