okablowanie + konwerter

grzenio10

New member
Witam serdecznie. Proszę o opinie na temat kabla koncentrycznego satlan s660wvtcu oraz konwertera twin Inverto Black Ultra ? Jestem w tym wszystkim zielony a im więcej czytam to coraz bardziej nie wiem co i jak :) chce podłączyć dwa dekodery nc+ dlatego konwerter typu twin. czy one będą działać niezależnie na jednej antenie ? jeśli chodzi o większą ilość podłączenia kabli w celu nagrywania i oglądania czegoś innego to mi na tym nie zależy. Co do kabla czy jest dobry jakościowo, długość z anteny do dekodera to z jakieś ok 20 m. Naczytałem się dużo pozytywnego o triset 113. Lepiej wymienić na triset czy zostawić tego co mam satlan. Proszę o pomoc. Dziękuję.
 

maniekn274

New member
Bez reklam
Witam serdecznie. Proszę o opinie na temat kabla koncentrycznego satlan s660wvtcu oraz konwertera twin Inverto Black Ultra ? Jestem w tym wszystkim zielony a im więcej czytam to coraz bardziej nie wiem co i jak :) chce podłączyć dwa dekodery nc+ dlatego konwerter typu twin. czy one będą działać niezależnie na jednej antenie ? jeśli chodzi o większą ilość podłączenia kabli w celu nagrywania i oglądania czegoś innego to mi na tym nie zależy. Co do kabla czy jest dobry jakościowo, długość z anteny do dekodera to z jakieś ok 20 m. Naczytałem się dużo pozytywnego o triset 113. Lepiej wymienić na triset czy zostawić tego co mam satlan. Proszę o pomoc. Dziękuję.
konwerter ok,ale lepiej INVERTO QUAD zawsze może nagrywanie się przydać a koszt niewielki,kabli tych nie testowałem,nie miałem ale mam TRISET 113 PE żelowany i jest bardzo ok żadnych problemów.
 

Tsubasa

New member
Bez reklam
Również polecam TRISET-113. Ostatnio wymieniłem GI-202 na Twin Inverto Black Ultra i poziom sygnału polepszył się średnio na transponderach o 5.
 

grzenio10

New member
Dziękuję za odpowiedzi. Mam jeszcze tylko pytanie, aka jest różnica między zwykłym Triset 113 a żelowanym ? I jak jest ze zginaniem tego kabla, będzie szedł przez pokój po kątach, będzie z tego jakaś utrata na jakości ? I jeszcze jedna sprawa, antena 90 czy 100 ? Stalowa czy aluminiowa ?
 
Ostatnia edycja:
Do góry