[ok. 6000zł] TV 65 cali / Android / Matryca 120Hz

BankaiGoku

New member
Witam,

Poszukuję telewizora do pokoju.

Opis:
Telewizor będzie stał w sypialni. Docelowy rozmiar to 65 cali. Odległość od ekranu to 3 metry. Będzie wykorzystywany głównie do HDMI, do wyświetlania filmów, raz na jakiś czas do gierek.
Dobrze by telewizor miał małe opóźnienie i dużą częstotliwość odświeżania. Preferuję platformę Android, mam Sony KDL-50W809C i się na nim nie zawiodłem.
Budżet na TV wynosi około 6000 złotych, plus do tego dochodzą głośniki Genius SP-HF1800A 50W i kable HDMI (400zł). Razem chciałbym wszystko zamknąć w około 6500 zł.

Sugerowany wybór:

1. PHILIPS 65PUS6521 - 49 ( ceneo.pl/44796596 )
2. ?

Wiem, że TLC robi ostatnio świetne telewizory, ale do czasu kiedy nie wypuszczą na rynek modelu ze 100 hercową matrycą, to nic od nich nie kupię.
Martwi mnie czy powyższy Philips ma ze 3 stron ambilight, czy jednak tylko z dwóch. Mam okazję go wyrwać teraz z UK za około 4800 złotych i nie wiem czy warto.
Zależy mi głównie na kolorach, czerni, no i szybkości matrycy. Warto poczekać na coś nowego, czy może jest jakaś lepsza alternatywa?
 

vetronk

New member
"Niezwykle smukły telewizor LED 4K z systemem Android
z 3-stronnym systemem Ambilight

164 cm (65")
Telewizor LED 4K Ultra HD
4-rdzeniowy, 16 GB z opcją rozszerzenia
DVB-T/C/S/S2"

ze strony philipsa. sam dzis go zamowilem u kikiego. zagadaj do niego, ma najtaniej.
 

Sokół

New member
No to staje się moim faworytem :)Boje się tylko że jak kupię teraz ,to za miesiąc ,dwa,będą te droższe tańsze i jakieś super promocje ;)A Tv się kupuje na długo bo to nie procek aby co generację wymieniać i z odsprzedażą problem.Mój Panas g10e chyba coś czuje że szukam w sieci bo świeci pięknie jakby chciał mnie przekonał aby został ;) oglądalem dzisiaj sony 8505 i takiej czerni jak moja plazma to nie miałą :).A co do podpisu to nie działa,miałem wczoraj napis na niebiesko sokół i podpis klub hdtv a teraz junior member :/ poza tym zginęły mi pm z wczoraj min. twój Kiki dotyczący philipsa :/
ps.KIKI wszystko mi wyjaśnił :) dzięki
 
Ostatnia edycja:

dzb

New member
Samsung UE65MU7052 jest w Neonecie za 5984 (rabat -15% + 50zł za pierwszy zakup).
Nie ma co prawda Androida, ale za to niższy input-lag i wg testów lepsze parametry HDR.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ale tego modelu już nie kupisz.
Nie jest produkowany kilka miesięcy.

Najtaniej masz obecnie 65 i 100HZ:
- Philips 65PUS7101 za 6999 zł
Ma wszystko co potrzebujesz.

Też Sony 65XE8505 za 6999 zł
I też z Androidem.
 

omnia

New member
Jak najbardziej fajny telewizor - matryca VA 120 Hz jak najbardziej, o ambilight już Ci napisano. Bardzo opłacalna 65. :) Wszystkie Philipsy (po aktualizacjach oprogramowania) mają bardzo fajne input lagi.
 
Do góry