ok 50 cali i 100Hz do 2500zł

nedved

New member
Witam
Szukam prostego TV do telewizji naziemnej i ogląania filmów dla rodziców. Jedyne warunki to ok 50 cali i 100Hz dla płynności i jakości obrazu. 3D, smart itp są zbędne. Temat pilny, ma to być prezent świąteczny. Dostępne środki to 2500zł.
 

nedved

New member
Przetrząsnąłem kilka tematów na forum i wybór jest ograniczony. Tak jak wskazałeś LG 50LF652V to chyba najlepsza opcja. Poczekam jeszcze kilka dni z decyzją.
Jeżeli macię coś rozsądnego do 2500zł max 3000zł to czekam na ropozycje.
 

m9999

New member
Hej,

mam podobny problem. Poza LG 50LF652V rozważałem również Samsunga H6400, tylko martwi mnie problem z plamami od kurzu na matrycy. W Samsungu przekonuje mnie matryca VA, bo w moim przypadku bedzie lepsza niz IPS w LG. Na moim celowniku by rowniez Sony 50W755, ale obawiam sie Android TV, ze bedzie zmulal. Ostatnio bylem w markecie i ten Sony sie cial na puszczanym filmiku.
 

nedved

New member
Szukam telewizor dla rodziców. Po rozmowie z nimi są dwa warunki, ma być duży i mieć ładny obraz. Po przesiadce ze starego LG pewnie każdy byłby dobry. Ja myśle jednak bardziej przyszłościowo. Aktualnie nie interesuje ich 3D i smart, ale za jakiś czas mogą żałować, może wnuki wpadną na wakacje, będą miały co robić.

Pytanie zasadnicze, czy LG 50LF652V da sobie radę podczas ogladania meczy?
 

ice_cube

New member
Pytanie również któy wytrzyma najdłużej - sony, Samsung czy lg? Bo Samsung i LG tansze o jakies 800zł od Sonego a parametry te same
 

quasimodek

Member
Bez reklam
H6400 tak jak piszesz, darowałbym sobie. Również mi się podobał ale odpadł.
Ja nie kupiłbym TV który ma szeroko stwierdzoną wadę od której Samsung przez długi czas umywał ręce.
Co do Sony, może być problem z odtwarzaniem filmów z napisami z USB. Przynajmniej ja się w starszych modelach na utrudnienia natknąłem.
Mój starszy LG łyka wszystko jak leci, bez problemów.
Ja wziąłbym LG, ma 100Hz matrycę, do sportu jak znalazł. Myślę że będziesz zadowolony.
 

MikChy

New member
Podpisuję się pod LG, mam go juz 2 tyg i jestem zadowolony, co prawda matryca IPS, więc czerń nie będzie idealna, ale kolory sa ok, matryca 100Hz robi robote, cloudingu u siebie nie zauważyłem, ale jest banding, który mniej rzuca się w oczy po ustawieniach obrazu. Ogólnie to przypadłość chyba wszystkich LED LCD.. mam 55lf652v, filmy czyta bez problemu, szybko się ładują, soft nie muli, działa plynnie, napisy bez problemowo do filmow z usb, dźwięk w porządku i cena na pewno konkurencyjna. Jest to dobry wybór, tylko obowiązkowo należy dokupić pilot magic ;)
 

nedved

New member
Już miałem brać tego LG ale w sklepie zabrakło, mogą zamówić. Brat również szuka jakiegoś TV, więc temat wraca i wątpliwości wracają. Czy ten LG 50LF652V będzie odpowiedni? Czy w tej cenie można wyszarpać coś lepszego?
 

nedved

New member
Już byłem zdecydowany na LG 50LF652V, ale zainteresował mnie Philips 50PFH6550/88. Teraz pytanie do Was, co wybrać? Jakie za i przeciw? Obydwa 100Hz.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Philips jest lepszym rozwiązaniem i pod względem obrazu i pod względem wyposażenia. Masz Androida z KODI, MxPlayerem.
 

Qóba

New member
Koledzy, na co się zdecydowaliście? Stoję przed identycznym wyborem, byłem przekonany do H6400, ale teraz już zgłupiałem...

Dajcie proszę znać :)
 

Peresik

New member
H6400 to dobry TV ma wszystko żałował nie będziesz, tak samo jak przy zakupie LG też nie powinieneś zalowac, bo oba to dobre TV
 
Do góry