Ograniczony dostep do TVP1 HD - ŻENADA

jaskol

New member
Według niektórych źródeł (To&Owo) w 2011 pojawi się TVP1 HD.
Jednak dostęp do TVP1 HD będzie tylko dla wybrańców w n.

ŻENADA !
 

Adrian85

New member
Bez reklam
Według niektórych źródeł (To&Owo) w 2011 pojawi się TVP1 HD.
Jednak dostęp do TVP1 HD będzie tylko dla wybrańców w n.

ŻENADA !
TVP 1 HD od 10 stycznia na platformie ''n'' owszem TAK,ale z czasem...Żenadą też jest brak podstawowego Polsatu na tej platformie.
 
Ostatnia edycja:

KubaArek

New member
Bez reklam
nie ma co żałować polsatu z satelity,mam N-ke i Polsat z DVB-T jest nadawany od kilkunastu dni w formacie takim jak Polsat HD czyli 16:9
pomiędzy Polsatem z SAT a DVB-T jest kolosalna róznica.
 

iceman1500

New member
a mnie doszły słuchy ze pakiet Polsatu (z kanałów HD: Polsat i Polsat sport) ma się niby pojawić w N od lutego/marca 2011 :D
Pożyjemy - zobaczymy

P.S. Ja mam Polsat też z DVB-t i nie nadaje w 16:9...spr przed chwilą - jest 4:3 - nadajnik z Pałacu Kultury wawa
 

Adrian85

New member
Bez reklam
a mnie doszły słuchy ze pakiet Polsatu (z kanałów HD: Polsat i Polsat sport) ma się niby pojawić w N od lutego/marca 2011 :D
Pożyjemy - zobaczymy

P.S. Ja mam Polsat też z DVB-t i nie nadaje w 16:9...spr przed chwilą - jest 4:3 - nadajnik z Pałacu Kultury wawa
A u mnie na pasku wyświetla 16:9.
 

SilaHD

New member
Tvp Hd jest też na cyfrze+ ale płatne...are you fucking kidding me? Miałbym za to płacić? Buhahaha.

TVP HD jest też dawno na Nce , tu jest mowa o kanale TVP1 HD. A swoją drogą dlatego zrezygnowałem z Cyfry, nawet jednego kanału HD (TVP) nie dawali gratisowo klientowi tylko od razu chcieli czesać za cały droższy pakiet Optimum HD.
 

Gie

Member
Bez reklam
Pierwsza informacja mówiła że TVP1 HD pojawi się w n od Nowego Roku i będzie na wyłączność przez rok. Później że kanał wystartuje 7 stycznia i będzie w n na wyłączność przez kilka miesięcy. Czyli pewnie wystartuje 10 stycznia a w innych platformach pojawi się za 3-4 miesiące, na Wielkanoc. Typowo enkowe ściemnianie.
 

Gucio50

New member
Bez reklam
widzieliście już TVP1 HD? :D HD tylko w nazwie, nawet nie w logo stacji... nawet reklamy są w SD. to dopiero żenada


Jak materiał, aktualnie nadawany w TVP1 jest SD to nie oczekuj cudów.

Na jakim kanale toto nadaje w nce? Ja u siebie "czarny dekoder" tej HD jedynki w spisie kanałów "nie widzę"
 

JackS.

New member
Bez reklam
Pierwsza informacja mówiła że TVP1 HD pojawi się w n od Nowego Roku i będzie na wyłączność przez rok. Później że kanał wystartuje 7 stycznia i będzie w n na wyłączność przez kilka miesięcy. Czyli pewnie wystartuje 10 stycznia a w innych platformach pojawi się za 3-4 miesiące, na Wielkanoc. Typowo enkowe ściemnianie.
Ściemnianie, ale nie n-ki, tylko ciemniaków, którzy nie rozumieją kto i co do nich pisze.

Przeczytaj sobie, co na oficjalnym forum telewizji n (tutaj i tu) na temat terminu rozpoczęcia emisji pisał w grudniu wiceprezes d/s technologii tej platformy.
 

ramik143

New member
dzis sprawdzalem na tv 46" TV z ok 2,5M i powiem szczerze HD w tym TVP1 HD nie widac, prawie to samo co z naziemnej cyfrowej przelaczalem zrodlo kilkanascie razy powiem ze tak lepsze jest nawet z naziemnej SD, bo TV skalując do HD jeszcze pogarsza obraz w przypadku tego kanalu na n-ce. Sprawdzalem na wiadomosciach o 19.00. Zobacze tez jeszcze na Ranczo bo to krecili juz specjalnie pod HD zobaczymy jak tam widac.
 

KubaArek

New member
Bez reklam
nie masz co patrzeć na Ranczo czy inny program ,w tym TVP1 HD N-ki jest zero % HD ,ja mam plazmę Panasa 42 cale i też porównywałem SD z DVB-T z tym niby HD oba są takie same :(
 

Frauka

New member
Bez reklam
Ponoć są problemy techniczne i trzeba czekać do przyszłego tygodnia. Jak wtedy TVP1HD nie będzie HD to znak że ktoś nas zrobił w ... :)
 

acton777

New member
Bez reklam
Nie ktoś, tylko Walter i Spółka. Przecież to sygnał SD przeskalowany do HD przez Nke, a wy dajecie się robić jak dzieci :hihi:.

Logo stacji WIELKIE, bez znaczka HD- jako potwierdzenie moich przypuszczeń. Kolejne: brak oficjalnych komunikatów, że uruchomiono program TVP1 HD, z Woronicza. Myślicie, że nasza wspaniała Telewizja Polska nie chwaliłaby się tym na lewo i prawo??? :p
 
Ostatnia edycja:
Do góry