Oglądaliście walkę Saleta vs Najman ? :)

ORTEK

New member
Saleta wygrał w pięknym stylu :D A pozer Najman ssie pałkę heheh :p


A teraz na kogo stawiacie, na Pudziana czy na tego grubasa ? Będzie ciężko ale Ja mimo wszystko stawiam na Mariusza. A Wy ?
 
Ostatnia edycja:

rumburak80

New member
Bez reklam
Saleta miał spore problemy chyba sie nie spodziewał takiego przebiegu walki .Najman ruszył jak Pudzianowski na niego dosłownie identycznie młotkowe itp..i co ssie pałke ale szacun bo szanse miał i wiele nie brakowało a Przemo by ssał.Grubas klepał róznych (i go tez klepano)lepszych i gorszych tylko to było kiedys i tak stawiam na Pudziana wiesz...nie pytaj o Polskę
 

Forest89

Active member
Bez reklam
Ja nie znam Najmana osobiście ani też Salety. Oceniam tylko i wyłącznie samą walkę. Według mnie Najman spuścił większe manto Salecie, no ale, że go Saleta poddusił to wygrał.

A walka z Pudzianem i grubasem niezła. Tylko szkoda, że trwała tak krótko. Tak patrzę na Pudziana i wyrasta niego na prawdę niezły zawodnik jednak. Dużo schudł i jest teraz na prawdę dużo szybszy, żwawiej się rusza ;)
 

kubuch2

New member
Z pudziana wyrasta niezły zawodnik? No proszę cię chyba jaja sobie robisz. Przecież on nie potrafi walczyć on potrafi tylko bić. Siła w mma to nie wszystko i to tylko kwestia czasu jak zmierzy się z kimś ze światowej czołówki a wtedy bedzie nam naprawdę przykro na to patrzeć . Mariusz nie ma żadnej techniki nie potrafi wyprowadzać ciosów, zadaje je chaotycznie . W jego wczorajszej walce było to widać doskonale. Przez pól minuty zadawał ciosy a tylko kilka z nich było celnych nie muszę chyba mówic co by się stało gdyby Amerykanin zadał tyle samo ciosów Mariuszowi. Choć szanuję pudziana za jego osiągnięcia w strongmenach to wydaje mi się że MMA w jego wykonaniu to nieporozumienie. Chciałbym kiedyś zobaczyć walkę Pudziana z Alistair Overeem . Mariusz szybko by zdał sobie sprawę z tego że sporty walki nie są dla niego.
A druga sprawa to hymn który ktoś "próbował" zaśpiewać. Myślę że ten pan powienien trafić do ringu z Eschem, może wtedy przypomniał by sobie słowa amerykańskiego hymnu. Trochę mi wstyd za ten cyrk bo sam bym nie chcial aby tak okaleczono mój hymn.
 

Luvczenko

New member
Saleta i Pudzianowski pokazali, ze sa pajacami pierwszego sortu od strony umiejetnosci. Saleta dodatkowo pokazal, ze jest totalnym blaznem dajac wywiad po walce. Szkoda komentowac ten cyrk .
 
Do góry