Oficjalna Petycja o język polski PSN i XMB

Bambolo82

Banned
Na oficjalnym polskim forum Playstation 3 pojawił się wątek, w którym można dopisywać swoje życzenie do Sony Computer Entertainment, aby dokończyć polonizację Playstation 3. Stworzono już oficjalne polskie forum Playstation, a od nie dawna w aktualizacji firmware wprowadzono polską czcionkę do przeglądarki internetowej PS3. Myśle, ze najwyższa pora aby Sony dokończyło polonizację!

JESTEM ZA! A TY???

Jeżeli jesteś "ZA" to zaloguj się swoim PSN loginem (e-mail) oraz PSN hasłem i dopisz "JESTEM ZA!" do wątku: http://community.eu.playstation.com...d.id=bPL_PS3_GeneralDiscussion&thread.id=1896

Już 800 osób zgłosiło swoje życzenie! Wywrzyjmy presję na Sony, które słono na nas zarabia! Spolonizujcie nam PSN, menu XMB oraz dajcie VidZone!
 

Peek

New member
Bez reklam
Osobiście jestem za (zwłaszcza jeślli chodzi o menu XMB), ale chciałbym aby więcej gier było lokalizowanych na nasz kraj (z tego co sie orientuje są to na razie gry od Sony i w nielicznych przypadkach od EA (Fifa 09, NFS: Undercover). Nie chodzi mi tu nawet o dubbing, tylko po prostu czy to tak dużo roboty wrzucić do gry polskie napisy? Zajęło by to bardzo mało miejsca a przeciez to płyty Blu-Ray!!!

Czyli polonizacja PSN i menu jak najbardziej, ale przede wszystkim więcej gier po Polsku!!!
 

mietek099

New member
Ja też oczywiście jestem za. Nie chodzi nawet o ten język polski w XMB, bo tam akurat chyba dla nikogo nie ma problemu się połapać, ale chodzi o sam fakt zauważania polskich graczy. Sony stworzyło SCEP i niech idą dalej ;)
 
Do góry