Oficjalna informacja Panasonica - Panasonic nie przerywa produkcji plazm w 2013 roku

cureman

Active member
Bez reklam
no sa tzw. "maniacy" albo inaczej zwani milosnicy tak jak melomani audiofile itd itd, to jest pewna nietypowa grupa osob ktora zachowuje sie w nietypowy sposob,
ale pomijajac ta grupe przecietny uzytkownik wymienia TV co kilka lat takze moja teza ze nie ma co czekac bo nic nas nowego nie czeka w przyszlym roku jest prawdziwa, ale w sumie o to chodzi firmom, jak oled wejdzie to po cichu albo zaczynajac od bardzo wysokiej ceny zeby nie zachwiac sprzedazy dotychczasowych odbiornikow a w miedzyczasie sie wyprzeda i zlikwiduje produkcje najpierw plazm a pozniej lcd

Ja tam maniakiem nie jestem .Ot co miałem vt 20,30 i 50 (do vt 30 bardzo mały skok co mnie rozczarowało) i teraz pewnie kupię vt 60 jeśli tylko poprawia ostatnie wady Vt 50.
 

Pingu

New member
CureMan obstawiam, że nigdy nie zobaczymy plazmy w 4K. Panasonic zmieni obudowe i nazwę jakiejś funkcji na 100000 Hz i obwoeści to jako rewolucję a tak naprawdę nic nie zmieni. 2 lata i papa plazma.
 

cureman

Active member
Bez reklam
CureMan obstawiam, że nigdy nie zobaczymy plazmy w 4K. Panasonic zmieni obudowe i nazwę jakiejś funkcji na 100000 Hz i obwoeści to jako rewolucję a tak naprawdę nic nie zmieni. 2 lata i papa plazma.
Oby nie !.Mi sie już nie chce zmieniać telewizor dla nowej obudowy.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Mylisz się . Panasonic już prezentował modele plazm w 8K. Więc 4k to dla niego pestka o ile się zdecydują...
 
Do góry