Oferta dla Stałych Abonamentów Cyfrowego Polskiego

Razio1

New member
Witam!
Jakie są aktualne (promocje) dla stałych abonamentów. Planuję kupić telewizor HD, a nie chcę męczyć się z starym dekoderem (echostar 717) z pakietem MINI. Chciałbym przejść na Familijny (jest tam POLSAT HD - chcę zobaczyć jakość HD), z dekoderem HD (najlepiej echostar 7200). Aktualnie mam MINI, do roku 2011.
Czy da się tak przejść? Ile będzie mnie kosztować dekoder? Czy są jakieś dodatkowe gratisy?

Za odpowiedź z góry dziękuję!
 

Lasica

New member
Witam!
Jakie są aktualne (promocje) dla stałych abonamentów. Planuję kupić telewizor HD, a nie chcę męczyć się z starym dekoderem (echostar 717) z pakietem MINI. Chciałbym przejść na Familijny (jest tam POLSAT HD - chcę zobaczyć jakość HD), z dekoderem HD (najlepiej echostar 7200). Aktualnie mam MINI, do roku 2011.
Czy da się tak przejść? Ile będzie mnie kosztować dekoder? Czy są jakieś dodatkowe gratisy?

Za odpowiedź z góry dziękuję!

Podejrzewam, że najlepiej będzie rozwiązać starą umowę, i podpisać nową. Ja jestem w podobnej co Ty sytuacji co TY, TV już jest zadzwoniłem do Cyfrowego Polsatu i zaproponowali mi dodanie HBO do familijnego ale ofert HD nie mieli dla mnie przewidzianych. Zostawiłem telefon, mieli dzwonić z oferta przygotowaną dla mnie- mają czas do jutra jak nikt nie zadzwoni to podpisuje nową i kończę starą bo promocje są tylko do końca roku.

Przepraszam, nie doczytałem, że masz umowę jeszcze ważną :/ To nie wiem jak będzie w Twoim przypadku(ja jestem na bezterminowej)...ale super oferty raczej nie dostaniesz :(
 
Ostatnia edycja:
Do góry