Odwróceni W High Definition

Kuba_ps2

New member
Bez reklam
Witam, ma ktos moze do sciagniecia ten serial? Ewentulanie do sprzedania w High Definition? Miloby by bylo, jakby ktos wrzucil torrenta gdzies i podal linka :-( jak mialbym nke z pewnoscia bym to uczynil :-( Pozdrawiam
 

wszary

New member
Sorry, że tak nie na temat, ale mam króciutkie pytanie.
Czy filmy HD mogą być odtwarzane przez zwykły odtwarzacz DVD?

Pozdrawiam,
 

jacek.ok66

New member
Kuba_ps2 napisał:
Witam, ma ktos moze do sciagniecia ten serial? Ewentulanie do sprzedania w High Definition? Miloby by bylo, jakby ktos wrzucil torrenta gdzies i podal linka :-( jak mialbym nke z pewnoscia bym to uczynil :-( Pozdrawiam

A niby w jaki sposob 'ktos' mialby ci wystawic serial w HD.
To sie sciaga na wlasny box recorder i poza obejrzeniem tego nic wiecej z tym nie da sie zrobic.
 

Fanek

New member
Bez reklam
na hdbit nic nie znalazłem, wiec wątpie zeby w sieci coś był w HD tego serialu. Pozdro.
 

MarKo_wawa

New member
A ja potwierdzam, kraza w sieci ostatnie 2 odcinki z "n-ki" (Odwroceni.S01E09.PL.VOD-PDTV.XviD-KiLi, Odwroceni.S01E10.PL.VOD-PDTV.XviD-KiLi) :p
pozdrawiam:cool:
 

depesz

New member
No tak, ale to pewnie jest wypuszczone po componencie w SD, zgrabbowane na PC i skodowane Xvidem, czyli już nie HD.
 

dnc

Moderator
VIP
Każdy film np. z TVN można zgrać na dysk przez kartę DVB. Potem przerobić na HD. Jest zatem wszystko. Nawet ścieżka DD 5.1. Problem jest tylko taki, że materiał SD przerobić na HD nie jest trudno, ale porządną jakość uzyskać już tak.
 

depesz

New member
Tak, tylko że w tym konkretnym przypadku mowa o serialu "Odwróceni" który na nbox recorderze z usługą VOD jest udostępniany już w HD - problem w tym, że tego materiału jako HD z rzeczonego recordera nie wyciągniesz.
 

Kuba_ps2

New member
Bez reklam
depesz napisał:
Tak, tylko że w tym konkretnym przypadku mowa o serialu "Odwróceni" który na nbox recorderze z usługą VOD jest udostępniany już w HD - problem w tym, że tego materiału jako HD z rzeczonego recordera nie wyciągniesz.

A nie ma jakiejs opcji typu wyciagnac hdd wrzucic do pc i konwersje zrobic? Ciekawi mnei tylko jak to robia za granica. Masa seriali, filmów...
 

depesz

New member
Opcja z wyciągnięciem HDD odpada - jest szyfrowany i system nic na nim nie widzi (już ktoś na forum się w to bawił, nawet fotki były).
 
Do góry