Odwarzacz Blu-ray i DVD

luciow

New member
Witam, zamierzam kupić odtwarzacz Blu-Ray ale nie wiem czy warto inwestować w Blu-Ray ponieważ filmy są jeszcze drogie a nagrywarki Blu-Ray nie mam, a dysponuję kwotą 300-400 zł max. Stary odtwarzacz który się zepsuł to Manta Prince 2 015. Poza tym odtwarzacz Blu-Ray musiałby mieć złącza chinch żeby podłączyć kino domowe 5.1 a konkretnie subwoofer i 5 głośników Manta Crystal MM-2500. Dlatego zastanawiam się czy nie warto lepiej kupić jakiś odtwarzacz DVD ze skalowaniem obrazu do 1080p czyli FULL HD i złączem USB. Mój Z tego co wiem to odtwarzacze Blu-Ray nie mają złącz czinch 5.1, ma tylko MANTA EMPEROR BLU-RAY PLAYER BHD01, ale nie wiem czy to dobry odtwarzacz to znaczy czy będzie czytał wszystkie filmy Blu-Ray czyli oryginalne oraz nagrane. I czy jeśli jest film Blu-Ray na dysku przenośnym ze złączem USB i zasilaczem i jak się podłączy dysk do odtwarzacza DVD, który byłby podłączony do tv przez kabel HDMI to czy będzie obraz jaki powinien mieć film Blu-Ray. Telewizor mam LG 32 HD Ready.
Bardzo Proszę o konkretne porady.
 
Do góry