odtwarzanie plików bdmv na odtwarzaczu Denon dbt -1713ud

smolik

New member
Witam

Mam problem, pewnie ten temat był już nie raz poruszany ale nigdzie nie mogłem znaleść jakiegoś logicznego rozwiązania aby sobie z nim poradzić.
Mianowicie chodzi o to w jaki sposób odpalić film bluray sciągnięty ok 40gb. na odtwarzaczu denon dbt 1713ud. po ściągnięciu pliku mam foldery bdmv i certyficate. odtwarzam ten film z dysku przenośnego podłączonego do denona przez gniazdo usb. On widzi pliki filmu w folderze bdmv tylko nie może ich w żaden sposób odpalić żeby film leciał od początku bo tam są pliki w numeracji od przykładowo 40 do 170. Nie ma pliku z numerem 1 żeby właczyć go i aby film leciał od początku do końca. Z góry dziękuję jeżeli ktoś zechciałby mi pomóc i odpisać.
 
Nie zawsze tak jest jak mówisz, czasami bywa tak że film jest podzielony i wtedy jest trochę zabawy.
Musisz użyć BDInfo a później TSMuxer,robisz plik m2ts i i dodajesz pojedyncze pliki.
 

firestorm7

Well-known member
Bez reklam
Nie zawsze tak jest jak mówisz, czasami bywa tak że film jest podzielony
Zgadza się. I o tym też pisałem w temacie „Odtwarzanie przez USB”. Wbrew pozorom, temat „własnych produkcji filmowych” jest dość rozległy. Niemniej jednak film, możemy otrzymać na kilka sposobów z różnym efektem. Nie wiadomo, czego oczekuje Kolega @smolik i jakie rozwiązanie było by dla niego najlepsze.

Kolego @smolik. Oczywiście najprościej byłoby nagrać wspomniany film na płytę i po problemie - chyba że Cinavia (w przypadku USB nie dotyczy). Ale nie o to nam chodzi. Dlatego proponuję prostą próbę. Użyć programu DVDFab HD Decrypter – portable. W okno programu przeciągnąć folder z filmem. W zakładce Kopiuj wybrać Film główny. Na dole programu wybrać zapis jako folder. Tak skopiowany film, przenieść na dysk, który zostanie podpięty przez USB. Sprawdzić efekt. Wybór ścieżek audio i napisów przez pilota odtwarzacza.
 

smolik

New member
Dziękuję za odpowiedzi. Na pewno skorzystam z waszych porad, zobaczymy z jakim skutkiem :) W razie jakichkolwiek pytań będę się odzywał. Narazie dziękuję.
 

smolik

New member
Witam ponownie.
Ostatnio jeden z panów miał rację, zrobiłem tak jak napisał czyli folder stream- plik o największym rozmiarze był całym filmem.
Ale pojawił się inny problem, mianowicie scieżka audio po polsku. Sciągniety film na kompie posiada sciężkę w języku polskim,a bluray denon ma je tylko 8. od DTS, Dolby, po stereo ale za cholere nie wiem jak ustawić audio po polsku bo w tych ośmiu sa ang, de, i, i jeszcze kilka innych tylko nie ma polskiego. Jeden film który posiadam ma scięzkę audio po polsku a drugi nie. Czy wiecie jak to ustawić albo co usunąć w danym folderze aby została tylko scieżka audio polska.
 
Do góry