Odtwarzanie muzyki z DTS 5.1 CD na PS3.

Jimmy

New member
Jeśli ktoś jest zainteresowany odtwarzaniem DTS 5.1 CD na PS3 i dotychczas słyszał z głosników tylko szum, to podaję sposób na rozwiązanie tego problemu:
W "Sound Settings" należy wyłączyć LPCM 2-Channel 88.2 i LPCM 2-Channel 176.4. Zostawić tylko w dwukanałowych LPCM 2-Channel 44.1. Następnie w "Music Settings" ustawić CD Output Frequency na 44.1/88.2/176.4.
Będzie grać!
 

Jimmy

New member
@Masta_J

Przeszukałem forum przed umieszczeniem posta i żadnych konkretów nie znalazłem, być może algorytm wyszukiwania nie jest zbyt dobry. Przejrzałem troche twoich postów i zauważam u ciebie skłonności do pieniactwa i pouczania. Nawet jesli była dyskusja w temacie jak wyżej w 2008 roku, to ponieważ wątek nie został "przyklejony", nic nie stoi na przeszkodzie aby go odświerzyć, a nie "zaśmiecać forum". Pojawiają sie na forum nowi ludzie, którzy nie muszą lub nie chcą przekopywać się przez dziesiątki postów niby to w temacie, ale bez żadnych konkretów, gdzie niektórzy piszą tylko po to, aby pisać.
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Przeszukałem forum przed umieszczeniem posta i żadnych konkretów nie znalazłem, być może algorytm wyszukiwania nie jest zbyt dobry.
Nie, to Twoje umiejętności szukania nie są zbyt dobre a raczej żadne - ja wpisałem słowo DTS do wyszukiwarki i w pierwszym od razu wyszukanym wątku znalazłem odpowiedź :hihi:

Przejrzałem troche twoich postów i zauważam u ciebie skłonności do pieniactwa i pouczania.
No cóż, naprawdę dogłębna analiza psychologiczna...

Nawet jesli była dyskusja w temacie jak wyżej w 2008 roku, to ponieważ wątek nie został "przyklejony", nic nie stoi na przeszkodzie aby go odświerzyć, a nie "zaśmiecać forum". Pojawiają sie na forum nowi ludzie, którzy nie muszą lub nie chcą przekopywać się przez dziesiątki postów niby to w temacie, ale bez żadnych konkretów, gdzie niektórzy piszą tylko po to, aby pisać.
To trzeba było go odświeżyć czyli coś w NIM napisać i już by wylądował na samej górze listy.
A tak stworzyłeś kolejnego śmiecia, który tylko utrudni wyszukiwanie właśnie ludziom nowym na forum.
Jeśli Ci nowi ludzie mają Twoją naturę i umiejętności wyszukiwania to się nie dziwię ale jak powiedziałem wyżej wystarczy przeszukać w tematach po słowie DTS w dziale PS3 i pierwszy wątek z góry przynosi pełną odpowiedź - dokładnie taką samą, którą zaśmieciłeś forum - napisałeś tylko po to by pisać.

Pozdrawiam,
 

Jimmy

New member
@Masta

Ręce opadają jak się widzi takie posty. Własnie zaśmiecasz to forum postami na tematy formalne, a nie merytoryczne. Nie mam zamiaru więcej polemizowć z tobą w żadnym temacie.
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Jeśli już to zaśmiecałbym tylko ten i tak nic nie warty wątek, bo specem od zaśmiecania forum nowymi wątkami jesteś Ty.
Z Tobą się nie da polemizować więc rozumiem, że nie zamierzasz tego robić.

PS. Cały ten wątek i tak jest do usunięcia.

Pozdrawiam,
 
Do góry