odtwarzacz multimedialny czy blu -ray jakość obrazu

gen.zuluz

New member
Witam wszystkich.
zastanawiam się nad kupnem WD TV Live Stream HD Media Player lub jakiegoś Blu-ray np. LG DB 660 również z obsługą sieci. Dodam jeszcze, iż w domu mam stwarzaną sieć z dyskiem Synology DS 212 na którym trzymam wszystkie multimedia. Głównie zależy mi na dobrej jakości obrazu i dźwięku.
intuicja podpowiada mi, że np. ten LG DB 660 lub jakiś inny może generować lepszą jakość dźwięku i obrazu niż WD. Szczerze mówiąc liczę na wasze zdanie na ten temat.. telewizor topanasonic tx-42 st50e
 

gen.zuluz

New member
ponieważ podejrzewam, że żaden odtwarzacz multimedialny nie da mi takiej dobrej jakości obrazu co dobry blu ray . mam zamiar kupić panasonica bdt 320.
 

piotr10

New member
Bez reklam
Aby na pewno:) "Popcorn A-400 jest w stanie odtwarzać materiały wideo o jakości przewyższającej standardy stosowane na dyskach BluRay czy BluRay 3D." Odtwarzacz Popcorn Hour A-400 a już nie wspomnę o możliwościach tego playerka, co prawda cena odstraszająca.

Mam Popcorna a 400 i potwierdzam - obraz świetny ( szczególnie dobrze poprawia kiepskie mkv i avi - to jest duży plus i pozytywne zaskoczenie - 1 gigowy plik na 65 calach z 4 metrow przyzwoicie i zupełnie lepiej niż z poprzedniego tańszego odtwarzacza). Obrazy blu i blu 3d rewelacja.
Sa tez minusy - FLAC odtwarza z kilkusekundowa przerwa pomiędzy utworami. No i najgorsze - potrafi się zawiesić.
Ale to z tymi zawiechami to prawie każdy odtwarzacz multi i nie aż tak często.
 
Do góry