Odtwarzacz mp3 Sony + amplituner Onkyo

mtbiker

New member
Witam,

Pytanie pewnie proste dla znawców, ale niestety nie udało mi się dojść do tego samodzielnie :(
Jak mogę podłączyć TAKI odtwarzacz do amplitunera Onkyo mającego oczywiście wszystkie współczesne wejścia i wyjścia? Wszystkie oprócz USB, bo wtedy sprawa byłaby prosta :(
Nie wiem, czy są jakieś przejściówki USB-chinch, żeby to podpiąć? Bo niestety z kablem chinch-wejście Sony, nie spotkałem się :( Oczywiście zależy mi na niezłej jakości dźwięku, choć rewelacji się nie spodziewam.

Serdeczne dzięki za pomoc! Pozdrawiam!
 

(Cy)Gorg

New member
Bez reklam
"bagiennik" niestety może nie pójść tak prosto jak się wydaje. Mimo, iż pozory mylą, że jest to standardowy m-jack to jak czytam w instrukcji nim nie jest (str. 8 i 175).

http://pdf.crse.com/manuals/4141619211.pdf

Na własną rękę pozostaje zrobić kable. Jako podstawę "samoróbki" będą druga para słuchawek do tego modelu i wtyki 2xRCA lutownica. Powodzenia :)
 

bagiennik

New member
Bez reklam
"Słuchawki: Miniwtyk stereofoniczny" Bardzo to konkretne ;p

Nie no myśle że nawet SONY nie zrobiło by czegoś tak idiotycznego jak swój standard portu słuchawkowego. Zasugerowałeś się "nietypowymi" słuchawkami w zestawie, na pewno pasują inne słuchawki jak i kabel który zasugerowałem :>
 

mtbiker

New member
bagiennik - bardzo dziękuję, to powinno załatwić sprawę :)
Nie wiem dlaczego, ale ubzdurałem sobie, że muszę podłączyć odtwarzacz poprzez to wejście, którym podłączam go do USB w kompie, wtedy muszę mieć kabel ze specjalną końcówką sony.
Oczywiście najprostsze puszczenie poprzez najzwyklejszego mini-jack'a, bo taki jest w tym odtwarzaczu rzecz jasna, powinno załatwić sprawę.
Pytanie tylko - jaka jest wtedy jakość? Akceptowalna?

Pozdrawiam!
 
Do góry