Odtwarzacz mp3 i flac + słuchawki za ok. 500 zł

emte

New member
Witam,
szukam jakiegoś odtwarzacza mp3 i słuchawek do kompletu za ok 500 zł.
Odtwarzacz powinien mieć możliwość dołożenia dodatkowej pamięci oraz musi odtwarzać pliki flac. Ciekawy wydaje się Sandisk sansa clip.
Jeśli chodzi o słuchawki do w grę wchodzą tylko nauszne.
 

ernet

Active member
Bez reklam
Superlux.Niedoceniana jakość dźwięku.

Cyba kiedyś o tym pisałem. Właściwie mógłbym tu tylko powtórzyć zdanie, jak w temacie tego postu.
Na prawdę warto zaufać tej firmie. Sprawdź w internecie.Ja zamówiłem kolejną parę tu:
Wyniki wyszukiwania - Strona 1 - Thomann Polska
Sklep sprawdzony, ceny podobne, jak u ( bardzo niewielu ) dystrybutorów rzeczonych słuchawek w Polsce. Przesyłka za pobraniem pocztowym ( wszystko w złotówkach )błyskawiczna,
ale-niestety- kurierem kosztuje 20Euro.
 

emte

New member
Dzięki za sugestię, jednak zacznę od odtwarzacza.

Stałem się posiadaczem Sandisk Sansa Clip+ w wersji 8 GB. Jednak jest on strasznie cichy. Sprawdzałem go na 3 parach słuchawek i na wszystkich bardzo cicho gra :(

Czy ktoś z posiadaczy mógłby się wypowiedzieć czy to normalne, bo jak dla mnie nie da się słuchać (zwłaszcza w środkach komunikacji)...
 

Rafał28

Klub HDTV.com.pl
vip
Witam kolegę.
Miałem to samo z głośnością.Wgrałem Rockboxa.Po wgraniu tego softu różnica jest bardzo duża.
Jednak trzeba się liczyć prawdopodobnie z utratą gwarancji.
Zobacz sobie na forum mp3store
Pozdrawiam
 

emte

New member
Problem głośności rozwiązany :) - wystarczy zmienić region na Amerykę lub Reszte Świata i poziom głośności zdecydowanie wzrasta ( pewnie jakieś europejskie wymysły i normy poziomu dB )

Teraz proszę o propozycję jakichś słuchawek nausznych. Gdzieś w okolicach 200 do 300 zł.
Słuchałem AKG 518 i grały dość ładnie. Wizualnie też niezłe.
 
Do góry