Odtwarzacz HD do 700 zł.

grzes0007

New member
Chciałbym kupić odtwarzacz multimedialny który miałby następujące funkcjie :
- odtwarzanie HD (mkv)
- możliwość montażu dysku 3,5"
- klienta torrent
- możliwość odtwarzania polskich napisów w divix i mkv
Z tego co czytałem to dość dobry jest Hyumdai Mbox p500 , ale może jest coś lepszego..??
 

Kirek50

Moderator
Bez reklam
Po to m.in. jest to forum, aby poczytać, wyrobić sobie opinię i ewentualnie kupić. Jest tu prezentowanych i dokładnie opisanych (plusy i minusy) co najmniej kilkanaście tego rodzaju playerów, więc wystarczy tylko...
 

pkomp

New member
z tego co naprzeglądałem się - a trzeba ostro się naszukać by wszystko wyłapać - najlepszym wyborem jest icy box 309hw
odtwarza wszystkie formaty, ma dostęp do jakis internetowych smieci i wysyła hd audio przez hdmi bez żadnych ingerencji
napisy,torrenty i dysk 3.5" jest
do tego mały ładny i porzadnie wykonany - szkoda że ciut drogawy no ale wybór mamy marny
 

smajko

New member
z tego co naprzeglądałem się - a trzeba ostro się naszukać by wszystko wyłapać - najlepszym wyborem jest icy box 309hw
odtwarza wszystkie formaty, ma dostęp do jakis internetowych smieci i wysyła hd audio przez hdmi bez żadnych ingerencji
napisy,torrenty i dysk 3.5" jest
do tego mały ładny i porzadnie wykonany - szkoda że ciut drogawy no ale wybór mamy marny


a gdzie w polsce i za ile mozna go kupic?
 

Kirek50

Moderator
Bez reklam
najlepszym wyborem jest icy box 309hw (...)szkoda że ciut drogawy no ale wybór mamy marny

Ten player jest zbudowany na Sigma Designs EM8635, a te układy są droższe. Jest sporo playerów na Realteku 1073DD, które mają te same możliwości (a nawet większe) i są tańsze.

Czy wybór mamy marny? Nie jest tak źle, poza tym są przecież zagraniczne sklepy on line, dają gwarancje (niektóre na całą Europę, czyli serwis danego producenta w Polsce jest serwisem gwarancyjnym), można płacić przez PayPal itp.itd.

Za wspomniany model Komputronik chce 789 zł, Human Media oferują wyprzedaż po 559 zł (wchodzą nowe modele,starych trzeba się pozbyć), a np. moim zdaniem znacznie lepszego Hyundaia Mbox P500 kupić można już w okolicach 600 zł.
 

pkomp

New member
kirek prosze wymień - bo od czytania i grzebania boli juz głowa
Potrzebuje tanio z wewnętrznym 3.5" hdd i passtrough HD audio po hdmi...wifi olewam lan styknie...może być jedno wejście usb
bańka spuchła a w tych parametrach znalazłem tylko icybox - reszta znacznie drożej - pierduły internetowe też mnie średnio interesują
 

Soryu

New member
Bez reklam
Ale wg specyfikacji nie wygląda, żeby ta Ariva210 miała HD-audio passthrough.

Najprościej chyba wejść na iboum i zaznaczyć filtry "3,5HDD int" i np. "DTS-MA pass".
 

pkomp

New member
kirek...czekam pół roku...ariva nie nic co by było lepsze niżmiriver - gadki że kiedyś będzie wsparcie to o dupę potłuc - albo jest albo będą sie bawić
 
Do góry