Odtwarzacz DVD

Xaverux

New member
Od jakiegoś czasu przeglądam różne aukcje w internecie ponieważ jestem zainteresowany kupnem odtwaracza DVD/divx do 180 zł. Najlepiej gdyby takowy odtwaracz działał jak najdłużej i posiadał czytnik kart lub/i USB żebym mógł z nich oglądać zdjęcia czy filmy(nie chce wszystkiego wypalać na płytki) Mam głośniki Creativa 5.1, chciałbym żeby wszystko elegancko działało;)
Wiem że za takie pieniądze nie będe miał jakiegoś super sprzętu...
Myślałem nad WIWA HD 228 U (podobno napęd sie szybko psuje), Manta 042(brak czytnika i USB) Manta Lord 033 i Medion Slimlina (bardzo mało o nim słyszałem, mało informacji o tym produkcie a mimo to dużo osób kupuje) Proszę o podpowiedź z góry dziękuje
 

pdzran

New member
Podlacze sie do tematu, chce kupic kino domowe ale jesli sie da to bez DVD - problemy z napisami i polskimi czcionkami , zamiast niego planuje podobnie jak Ty Mante lub Wiwe oraz Korr - http://www.korr.pl/

Pawel
 

zaslav

New member
Xaverux - jesli masz 180 zl to zastanow sie czy nie lepszym wyborem bylby Pioneer dv 300 (ok 200 zl na allegro) lub dv-400 (ma czytnik USB) - 250 zl. Do tego wizyta na http://forum.pioneerdivx.net/
Ale pamietaj o jednym - kupujac poza oficjalnym kanalem nie bedziesz mial polskiej gwarancji. W dystrybucji oficjalnej jest trocher drozej ale IMHO nadal warto
 
Ostatnia edycja:

Storm

New member
Medion

W tej cenie najlepszy będzie najnowszy odtwarzacz niemeckiej firm Medion model MD 81777.Czyta Divx/Xvid ma czytnik kart, USB i HDMI. Cena ok 150zł
 

Xaverux

New member
Ja mam już jeden odtwarzacz DVD, dośc dobry tylko że on nie odtwarza Divx, dlatego mam zamiar dokupić jakiś odtwarzacz tani do osobnego pokoju żeby oglądać sobie filmy lub zdjęcia najlepiej z pendrive. Z tymi pioneerami to podobno jest tak że nie czytają wszystkich Divx, wołałbym coś tańszego i w miare dobrego :]
 

Storm

New member
Medion

Kup Mediona albo coś z tych Mant. Ale ja postawiłbym na mediona bardzo dobre oceny z rynku niemieckiego !!! Nie kupuj Pioneera z serii 300/400 kosztuję krocie a w środku są czyste chinolskie części plus tani napęd oriona a skaler po HDMI to po prostu porażka !!! Jak masz parę złotych możesz kupić panasonica za 230zł z divx 2 lata gwarancji i nieźle to bzyka !!!
 
Ostatnia edycja:

dzardzi

New member
pdzran napisał:
Podlacze sie do tematu, chce kupic kino domowe ale jesli sie da to bez DVD - problemy z napisami i polskimi czcionkami , zamiast niego planuje podobnie jak Ty Mante lub Wiwe oraz Korr - http://www.korr.pl/

Pawel

korr nie polecam - po niecalym roku juz mi szwankuje - raz czyta plyty raz nie ( pomimo ze wczesniej czytal wszystkie ) i czasem byly problemy z napisami.
 

timbot

New member
Bez reklam
dzardzi napisał:
korr nie polecam - po niecalym roku juz mi szwankuje - raz czyta plyty raz nie ( pomimo ze wczesniej czytal wszystkie ) i czasem byly problemy z napisami.
korr - zyl u mnie półtora miesiąca, miesiac czekałem na zwrot kasy :)
 

Storm

New member
Bellwood vs Medion

Bellwood kosztuję 200zł a Medion 150zł. Jeden i drugi czytaja txt. Na korzyść Mediona przemawia cena i HDMI a na korzyść bellwoda dostępność oprogramowania i gwarancja 24 miesiące.
 
Do góry