Odtwarzacz DVD za około 400 zł

coyote

New member
Mam problem z wyborem odtwarzacza DVD do telewizora LCD SHARP 46 XD1E Full HD. Wiadomo że ma być z wyjściem HDMI i upscalingiem do 1080p.
Biorę pod uwagę:
1. Pioneer DV 400,
2. Panasonic S53.
Z góry dzięki za wszelkie sugestie.
Pozdrawiam. Piotr.

Help !!! ......
 

bobik007

New member
Bez reklam
ja mam pioneera i jestem bardzo zadowolony, dobra jakość obrazu, sporo ustawień, wyjście hdmi i wejście usb, bardzo dobre dvd...pozdr
 

coyote

New member
Raczej zdecyduję się na PIONEERA DV 400 (z upscalingiem). Tylko jeszcze pytanko. W tej chwili mam DVD Panasonic S47, połączone z LCD SHARP 46 XD1E zwykłym "tanim" kablem euro. Jakość z płyt DVD szczeże mówiąc pozostawia wiele do życzenia. Czy po kupnie dv 400 i podpięciu go do LCD kablem HDMI jakość poprawi się z nacznym stopniu ? Bo jeśli nie to nie wiem czy nie poczekać i za 2,3 miesiące kupić odtwarzacz HD DVD.
 

bebzoon

New member
niezależnie od tego co kupisz różnica pomiędzy hdmi a scart będzie zasadnicza, poza tym skalowanie działa na hdmi;

pomyśl o samsungu 10807P - zacny model i ładnie wyswietla, do wyjęcia za 4 stówki;

pozdr

bebzoon
 

bebzoon

New member
Witam;

no tak, daleko mi do mu pewnie do jakichś referencyjnych modeli :)
ale wiesz, wierzę w to co widzę - prędzej niż w to co czytam;

otóż posiadam samsunga 1080P7 i onkyo sp-405 (2 x droższego) i nie
ma różnicy w 1080p (tak oglądam) na TV jak w sygnaturce;

pozdrawiam

bebzoon
 

coyote

New member
To teraz mam juz całkiem mętlik w głowie. Byłem zdecydowany na PIONEERA DV 400 ale jak widzę ma on cieńki upscaling, a zaznaczam że głównie o to mi chodzi. Wejście usb nie ma dla mnie większego znaczenia.
Zastanawiam sie teraz nad Panasonic s511, lub s47 lub Samsung 1080P7 (ceny tych 3 bardzo podobne, mała czcionka w Panasonicu mi nie przeszkadza)
Bebzoon pisze że na Samsungu i Onkyo (2 razy droższm) nie ma różnicy. Więc może Samsung. Będę wdzięczny za rady bo mnie już głowa boli od zastanawiania się nad wyborem.
 

jak30

Member
Posiadam Pioneera 400 i uważam,,,,ze jest to bardzo dobry odtwarzacz dvd.Widoczna różnica między obrazem z euro a hdmi.W twj cenie
obraz rewelka.
 

andzeloti

New member
Popieram że Pioneer dv 400 to bardzo dobry wybór oczywiscie w swojej klasie cenowej ,obraz po HDMI jest naprawde bardzo dobry, tez miałem dylemat co wybrać Panasonica s53 czy Pionerra dv400, samsunga odrzuciłem, miałem wczesniej HD 850 i nie byłem zadowolony wiecznie jakieś problemy,obraz w samsungu tez nie był rewelacyjny, tak wiec z czystym sumieniem polecam Pioneera dv 400 , jak dla mnie za te śmieszne pieniądze nie kupi się nic lepszego.
Pozdrawiam
 
Do góry