Odtwarzacz DVD z USA - czy warto?

gromi

New member
Witam

Mam możliwość kupić w bardzo atrakcyjnej cenie odtwarzacz HK DVD 47 - w wersji z rynku USA. Cena kusząca, ale...

Czy uda mi się go uruchomić z LCD sprzedawanym w Polsce? To DVD obsługuje standard NTSC - z tego co wiem to nie obsługuje PAL.

Kwestie zasilania pomijam - podłączyłbym go do HK 445 zasilanego z transformatora 230V / 110V, więc nie powinno z tym być żadnego problemu.
 

zaslav

New member
gromi napisał:
Witam

Mam możliwość kupić w bardzo atrakcyjnej cenie odtwarzacz HK DVD 47 - w wersji z rynku USA. Cena kusząca, ale...

Czy uda mi się go uruchomić z LCD sprzedawanym w Polsce? To DVD obsługuje standard NTSC - z tego co wiem to nie obsługuje PAL.

Kwestie zasilania pomijam - podłączyłbym go do HK 445 zasilanego z transformatora 230V / 110V, więc nie powinno z tym być żadnego problemu.

Oprocz NTSC i zasilania pozostaje jeszcze problem deregionalizacji. Zanim podejmiesz decyzje sprawdz czy jest mozliwe zdjecie blokady regionalnej. Jesli nie to bedziesz skazany na filmy z USA
No i gwaracja ktorej tu nie bedziesz mial. I ryzyko ze dolicza cło (chyba 19%)a od tego co wyjdzie jeszcze 22% VAT. Ja chyba bym nie brał
 

mark

New member
na stronie harmankarman.com jest dostepna instrukcja obslugi the dvd47 automatically detect the PAL format .Blokade regionu tez latwo mozna zmienic zasilanie 110-230V cena 170$-290$.mark
 

Gucio50

New member
Bez reklam
gromi napisał:
Witam

Mam możliwość kupić w bardzo atrakcyjnej cenie


Co to jest atrakcyjna cena. 5 złotych :mrgreen:

Przecież w MM kupisz jużod 100zł, bez czekania na transport, bez kłopotu z zasilaniem, baz problemów z Regionem odtwarzacza, bez tego NTSC.
Nowy nie uzywany z gwarancją w Polsce jak się zepsuje.

A za 250zł z górką kupisz markowego Panasonica.


Chyba, że lubisz być pionierem.

Skoro mowa o USA, to my w USA mamy takie przysłowie:
"Pioniera poznać po tym że ma strzałę w plecach"
 

matias2004

New member
Jak to hk dvd 47 ver usa nie ma divxa?
Lo matko wlasnie takiego kupilem na ebayu , refurbished z ich fabryki , niby nowka za 100 dol i czekam na niego.
Jak niema divx to i tak go zostawie bo za 300 pln to nic lepszego nie kupie.
A moze ma , blackninja pewny jestes?
 

gromi

New member
Gucio50 napisał:
Co to jest atrakcyjna cena. 5 złotych :mrgreen:

Oj Gucio, Gucio...
Nie ma to jak spora dawka zdrowego rozsądku / pesymizmu (jak kto woli) o poranku:)

Atrakcyjna cena to 200USD w porównaniu z 1600PLN w Polsce. Jak dla mnie jest atrakcyjna. Choć masz chyba rację, że Pansonic za równowartość 200USD plus cła i podatki bedzie lepszym - mniej problemowym - wyborem.

Pozdrawiam
 

ArtS007

New member
Bez reklam
blackninja napisał:
Nie ma divxa :) oni nie maja czasu na takie czasochłonne zajęcia, po prostu idzie do kina lub do sklepu i kupuje sobie filmik.
Gdyby tak rzeczywiście było, ciekawe skąd brałyby się "screeny" z 24 klatkami na sekundę?

ArtS :)
 

matias2004

New member
Chodzi pewnie o rzeczy formalne ,ale dziwne to jest bebechy te same przecież sa , coż jak nie bedzie mozliwosci zmiany firmware`u , zostawie sobie mante .
 
Do góry