Odtwarzacz DVD do Sharpa LC-42XD1E

wrgwrg

New member
Witam,
Zakupiłem niedawno LCD Sharp 42XD1E, pora teraz wymienić odtwarzacz na nowy. Najchętniej kupiłbym urządzenie posiadające:
- wyjście HDMI
- skalowanie do 1080p
- wejście USB
- czytające poprawnie DivX'y i napisy
- nie hałasujące przy odtwarzaniu płyt audio
Bardzo proszę o poradę co obecnie warto kupić.
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
powinieneś jednak pozostać przy modelach bez USB / możesz mieć te złącze w amplitunerze /.
Dobrze będzie grać Onkyo 404 , Panasonic 99 , Pioneer 696 , Harman 47. Z tańszych Thomson 255 , Bellwood - ma usb , ale nie ma skalowania.
 

wrgwrg

New member
kiki napisał:
witam
powinieneś jednak pozostać przy modelach bez USB / możesz mieć te złącze w amplitunerze /.
Dobrze będzie grać Onkyo 404 , Panasonic 99 , Pioneer 696 , Harman 47. Z tańszych Thomson 255 , Bellwood - ma usb , ale nie ma skalowania.

Dzieki za odpowiedź. Na razie nie planuję "budowy" pełnego kina domowego, nie planowałem więc zakupu amplitunera. Przyjrzę się poleconym przez Ciebie odtwarzaczom, choć na obecną chwilę USB by się bardzo przydało a ze skalowania nie chcę rezygnować.
 

wrgwrg

New member
Piękny, ale ma parę drobnych wad - nie czyta mpg i wmf oraz napisów txt, no i brak USB :-(

Ciężki wybór ...
 
napisy czyta tyle ze nie wyswietla polskich ogonkow
ć ś ż itd
Mpg tez czyta
Usb nie ma fakt-
Jakosc odtwarzania- bezkonkurencyjna
 
Ostatnia edycja:

wrgwrg

New member
Dzięki, pomyślę nad tym.

Sprawdzam jeszcze tego Philipsa bo ma niby wszystko co trzeba - 1080p, USB, itp. ale na sieci bardzo mało informacji o nim i brak w sumie recenzji ... :-(
 
Do góry