Odtwarzacz DVD do 400

korzi

Member
Witam,

Poszukuje DVD do 400 zł.
Odtwarzacz bedzie podłączony do 47 calowego TV
Zależy mi na:
+ odtwarzaniu DVD w bardzo dobrej jakości
+ jak najlepszym odtwarzaniu dvix'ów
+usb( najlepiej jak by czytał Ntfs, ewentualnie fat32)
+hdmi
+odtwarzanie napisów (najlepiej txt ale moze być srt.)
+ brak problemów z polskimi napisami.
+czarny
+dvd będzie podłączony do ampli 5.1
 

korzi

Member
Niestety w euro nie maja juz tego egzemplarza do kupienia w tej cenie. więc propozycja chyba nieaktualna. Prosze o jakies propozycję :)
 

korzi

Member
W sumie znalazłem takie modele:
- Philips DVP5990
- Pioneer DV-420
i jeden BD
-LG BD350V

jak myślicie ktory z nich będzie najlpszy ? Pierwsze dwa są w cenie w okolicac 300 zl. jest sens doplacac 100 zł i kupic tego LG ? O tym ostatnio nie wiem duzo bo malo opinii w internecie na jego temat.
 

zigii

New member
W sumie znalazłem takie modele:
- Philips DVP5990
- Pioneer DV-420
i jeden BD
-LG BD350V

jak myślicie ktory z nich będzie najlpszy ? Pierwsze dwa są w cenie w okolicac 300 zl. jest sens doplacac 100 zł i kupic tego LG ? O tym ostatnio nie wiem duzo bo malo opinii w internecie na jego temat.
LG 350V mam i nie narzekam , jak Cię nie odstrasza marka to bierz ( 2 lata gwarancji) - ja mam WD 650gb i sobie spokojnie radzi oczywiście ntfs - mkv , divix , polska czcionka , nie wiem jak ze skalowaniem bo u mnie odpowiada za to HK i jest ok . Miałem ten sam dylemat i miało być DVD z dobrym skalerem ale jak się dowiedziałem że 350V obsługuje ntfs to się już nie namyślałem i go wziąłem. W MM była promocja za 399 , a mi w Media Expert (650 pln) zjechali do 370 bo MM to nie sklep internetowy:bober:
 
Do góry