Odtwarzacz do filmów - żeby wszystko działało

hubcio

New member
Polecam Asusa O! play mini. Czyta wszystkie popularne formaty obrazu i dźwięku w bardzo dobrej jakości. Używam ten odtwarzacz dwa lata i jestem z niego bardzo zadowolony.
 

uki1985

New member
Witam

Też obecnie jestem w trakcie poszukiwań odtwarzacza multimedialnego.
Chodzi mi przede wszystkim o to aby odtwarzacz czytał napisy razem z filmem ale przez sieć czyli DLNA.
Znacie może taki?
No i najlepiej jakby można nim sterować z iphona hehe :)

Zastanawiałem się nad zakupem BR samsunga BD-D7500 takiego z uszkodzonym napędem (koszt 200zł) ale nie wiem czy on posiada taka zdolność o której pisałem wyżej.

Przyłączam się do pytania kolegi. Wymagania te same (film+napisy .srt po DLNA). Sterowanie jakiekolwiek (pilot, android, co byle:))
 

slawko_23

New member
Bez reklam
Mam Fergusona: Ariva 200HD player , jedynie Groove Encounters mi nie poszło. Poza tym wszystko czyta. Do avc hd mam usb w tv sony.
 

tomio

New member
Polecam Egreat R6S najlepiej wersję Pro (wtedy będzie z Wi-Fi)
Jeszcze nie natrafiłem na taki format, który by na nim nie poszedł lub chociażby robił jakikolwiek problem. Dodatkowo ma wgranego Androida (mimo wszystko nie wiele użytecznego).
Po wgraniu modyfikowanego softa od naszych sąsiadów Czechów, jeszcze bardziej rozwija skrzydła.
Wykonanie urządzenia także jest bardzo dobre.
 

qwerty_90

New member
Przyłączę się do tematu.
Również szukam odtwarzacza multimedialnego obsługującego 1080p, dosyć taniego (do 200zł), bez zbędnych bajerów jak np. łączność z internetem czy wbudowany dysk.
Powinien odtwarzać (z usb - pendrive/hdd) popularne formaty video jak mkv mp4 flv i inne (im więcej tym lepiej :D), napisy w podstawowych formatach, pliki audio mp3 mile widziane flac. Który odtwarzacz w tej cenie byłby dobrym wyborem ?
 

iraslbn

New member
Posiadam Asusa O Play mini i z większością formatów nie miałem problemów.
Odtwarza w 1080, odtwarzam z hdd i pendrive.
 

felis

New member
Witam
By nie zakładać nowego wątku napisze w tym bo mnie też pasuje "żeby wszystko działało".
Ale do rzeczy, Czy znajdę odtwarzacz który:
1. czyta zdecydowaną większość formatów (mkv, mp4, avi, mov, wmv, m2ts, rmvb itd) wraz z polskimi napisami w plikach txt lub srt.
2. Ma wifi i zwykłu lan
3. ma kieszeń na HDD minimum 2TB
4. złącza USB, hdmi i audio po analogu
5. Ma być zarówno klientem jak i serwerem DLNA. W sumie klient to chyba nie problem, ale chodzi mi o taki który udostępni pliki z HDD po DLNA dla innych urządzeń podłączonych do sieci po kablu i wifi.
Myślałem o czymś w rodzaju Xtreamer Prodigy Black ale nie wiem czy poradzi sobie z funkcją serwera DLNA bo opisy są co najmniej niejasny.
Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

Skool

New member
Witam
Odtwarzam film w formacie mkv dokładnie ten.
Niepamięć - Oblivion (2013) [720p.BluRay.x264-SPARKS]
info :
Length..............: 2h 4mn
Video...............: 1280x536 (X264 @ 23.976fps)
Bitrate.............: 6271Kbps
Audio...............: DTS 1509 Kbps
Language............: English
Subtitles...........: English
Genre ..............: Action | Adventure

Posiadam kino domowe Philips HTS5593
Obraz idzie dźwięk też ale tylko z przednich kolumn i subwoofera...
Z tylnych nic nie słychać co to może być za przyczyna?, w innych filmach z płyty blu ray wszystko pięknie chodzi.
Pomoże ktoś bo zupełnie nie rozumiem o co tu chodzi...

Pozdrawiam
 
Do góry