Odtwarzacz cd /dvd czy bluray

ArekBinek

New member
Stoję pomału przed wyborem odtwarzacza do mojego audio a jest to ampli. sr5009 i kolumny Dali Zensor7 ( przyszłości będzie rozbudowany). Co lepiej wybrać zwykły odtwarzacz cd czy od razu z blurayem?? Filmów na płytach nie posiadam oglądam przez neta, czasami jakiś filma na DVD się trafi a więc można powiedzieć że będzie w 90% służyć do słuchania muzyki z płyt a 10% filmy z płyt.
Co byście polecili ciekawego??
 

ArekBinek

New member
hmmm to który wybrać Marantz CD6005 czy CD5005 ?? Jakieś duże różnice w nich są??
DVD jakieś tam jest ;) a więc na tyle co się z niego korzysta to wystarczy.
 

Pawel_Sz85

Klub HDTV.com.pl
VIP
A masz cały zestaw kolumn czy tylko fronty? Bo jeśli tylko fronty to czy jest sens trzymać amplituner kd. Pytanie czy bardziej zależy Ci na muzyce czy filmy?
 
Ostatnia edycja:

ArekBinek

New member
Na razie są tylko fronty, a zależy mi na muzyce i na filmach tylko filmy to oglądam na tv przez internet więc wielkiego ciśnienia na bluray nie ma, a reszta kolumn będzie też w przyszłości dokupiona wszystkiego od razu nie da rady mieć ;)
 

Pawel_Sz85

Klub HDTV.com.pl
VIP
Jeśli masz kolekcję płyt cd to kup odtwarzacz CD. Tylko nie spodziewaj się cudów. Amplituner KD to duży kompromis do muzyki. Jak słuchasz z plików to może być niedrogi blu ray + zewnętrzny DAC.
 

Pawel_Sz85

Klub HDTV.com.pl
VIP
Myślę, że nie. Melomanowi czyli miłośnikowi muzyki też może zależeć, żeby jego ukochana muzyka brzmiała dobrze. Więc będzie miało znaczenie na czym jej słucha.
 
Do góry