Odtwarzacz CD do 600 zł (używka).

xgutti

New member
Bez reklam
Miałem przez rok HD 980 a później wymieniłem na HD 990 różnica prawie żadna, bardziej może zagrała sugestia. Natomiast zauważalna różnica w konfiguracji z HK 990 i po połączeniu HRS-Link.
 
Ostatnia edycja:

przemko77

Well-known member
Bez reklam
Trochę dziwne ponieważ to dwie różne konstrukcje .Obie wykorzystują napęd DVD z tym, że w przypadku HD990 został usztywniony metalową obejmą i zamknięty w puszcze
W kwestii przetwornika C/A to są zupełnie inne konstrukcje bazujące ma różnych układach ,co wymusiło inną budowę np.filtru rekontrującego .Nie miałem możliwości odsłuchu droższego modelu ,ale ten tańszy jeżeli chodzi o brzmienie jest jedną z najlepszych propozycji w swoim przedziale cenowym

I jeszcze taka ciekawostka .Napęd Sanyo który wykorzystano ,jest obecnie produkowany przez tajwańska firmę Asha Technology ,firma zamiast obręczy zastosowała dwie metalowe belki umieszczone od spodu ,
Moim zdaniem w obu modelach kuleje zasilanie - jest po prostu za mało wydajne przy takiej konstrukcji .Można by zastosować nawet mały transformator toroidalny z oddzielnym zasilaniem napędu i układów elektronicznych
 
Do góry