Odtwarzacz CD a PS4

Bobby75

New member
Witam,

posiadam amplituner KD Yamaha rx-v777 oraz monitory Dali Zensor 3. Po sprzedaży odtwarzacza blu ray nie mam z czego odtwarzać płyt CD i tu mam dylemat co kupić ? Odtwarzacz CD yamahy czy Denona to przy podstawowych modelach powiedzmy wydatek do 1300 zł. Niewiele więcej kosztuje PS4 i tu moje pytanie czy będzie słyszalna różnica w jakości odtwarzanej muzyki z odtwarzacza CD względem PS4 czy jak niektórzy twierdzą PS4 na tym tle nie odstaje od klasycznego odtwarzacza CD.

Pzd.
 

przemko77

Well-known member
Bez reklam
Owszem będzie różnica pomiędzy PS4 a odtwarzaczem CD .Konsola jest przeznaczona do innych rzeczy ,pomimo że ma możliwość odtwarzania płyt CD

Nie wiem który odtwarzacz Yamahy masz na myśli ,w przedziale do 1000zł najlepszą propozycją jest Denon albo Pioneer
 

Pan_Borowik

New member
Ta Yamaha ma wejścia cyfrowe, więc jeżeli podłączysz konsolę przez optyka, to podejrzewam sporo będziesz musiał wydać na CD żeby zagrał wyraźnie lepiej.
Tyle, że konsola jest moim zdaniem niewygodna jako odtwarzacz.
Nie ma wyświetlacza, więc musisz palić telewizor, sterowanie też mniej wygodne niż z dedykowanego pilota.
Do tego konsola wstaje "chwilę", a na odtwarzaczu wciskasz "Play" po przyjściu do domu i gra od razu.
Edit: kolega wyżej ma rację, PS4 nie odtwarza płyt cd :) Więc masz po dylemacie.
 
Ostatnia edycja:
Do góry