Odtwarzacz BR do tv 4K

zbopen

New member
Czy może ktoś polecić odtwarzacz BR 3D do telewizorów 4K , wspierający technologię 4K np przez upscaling do 1,5 tys pln ? Z góry dziękuję za podpowiedzi
 
Ostatnia edycja:

zbopen

New member
a może ewentualna zgodność odtwarzacza BR nie ma żadnego znaczenia,a wystarczy dobry upskal w tv 4K
 

zbopen

New member
a może ewentualna zgodność odtwarzacza BR nie ma żadnego znaczenia,a wystarczy dobry upskal w tv 4K

Proszę o opinię, czy do TV z rozdzielczością 4K warto żeby odtwarzacz Blu-Ray wspierał lub miał opcję upskalingu do 4K, czy wystarczy ,że sam telewizor posiada ww funkcję, a odtwarzacz może być dowolny?

Z góry dziękuję za pomoc
 

zbopen

New member
To zalezy od tego jak dany upscaler sie sprawuje w danym urzadzeniu.

chciałem zakupić odtwarzacz BR właśnie pod tv UHD Samsung UE48HU7500L (, dlatego moje zapytanie,żeby nie wtopić na etapie zakupu, myślałem o Pioneer BDP-170+soundbar JBL SB 400 a ten odtwarzacz nie wspiera 4K

 

collider

New member
Bez reklam
chciałem zakupić odtwarzacz BR właśnie pod tv UHD Samsung UE48HU7500L (, dlatego moje zapytanie,żeby nie wtopić na etapie zakupu, myślałem o Pioneer BDP-170+soundbar JBL SB 400 a ten odtwarzacz nie wspiera 4K


Nie każdy soundbar tez jest kompatybilny z 4K. Warto by bluray posiadal HDMI 2.0.
 

bubafat

Active member
Bez reklam
chciałem zakupić odtwarzacz BR właśnie pod tv UHD Samsung UE48HU7500L (, dlatego moje zapytanie,żeby nie wtopić na etapie zakupu, myślałem o Pioneer BDP-170+soundbar JBL SB 400 a ten odtwarzacz nie wspiera 4K

Generalne zaleca sie ustawic player na 1080@24p i uzywac upscalera w tv, zas Sony w szczegolnosci zaleca tak robic, w przypadku dyskow z serii "Mastered in 4k". Osobiscie roznicy nie zauwazylem zadnej.
 
Do góry